Ana SayfaMagazinBir Zamanlar Kıbrıs Kemal Dereli kimdir? Ahmet Kural hangi rolde

Bir Zamanlar Kıbrıs Kemal Dereli kimdir? Ahmet Kural hangi rolde

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Kemal Dereli kimdir? Ahmet Kural canlandıracağı kesinleşen Kemal Dereli dizide sakız tüccarlığı yapan zengin iş insanını canlandırıyor.

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Kemal Dereli kimdir? Ahmet Kural canlandıracağı kesinleşen Kemal Dereli dizide sakız tüccarlığı yapan zengin iş insanını canlandırıyor. Merkezine Kıbrıs Barış Harekatı’nı koyan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Kemal Dereli yüreği vatan sevgisiyle dolu Kemal Dereli baş karakter olacak. Peki Bir Zamanlar Kıbrıs Kemal Dereli kimdir? Ahmet Kural nasıl bir karakterle çıkacak karşımıza.

Bir Zamanlar Kıbrıs Kemal Dereli Kimdir?

TRT 1 yeni dizisi her hafta perşembe günleri akşam saatlerinde yayında olacak. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin baş karakteri Kemal Dereli. Dizinin merkezinde onun vatanına olan derin sevgisi ve yaşadığı maceralar olacak. Kemal Dereli sakız tüccarlı yapan ve ülkesine ölümüne bağıl bir iş insanıdır.

Teşkilat dizisiyle çok büyük başarı yakalayan TRT, Masumlar Apartmanı ile başlayan büyük çıkışını Bir Zamanlar Kıbrıs dizisiyle sürdürmeyi umuyor. Artık neredeyse çektiği her dizi televizyonun en çok izlenenleri arasında olan TRT 1 bu kez yeni bir yakın tarih projesiyle karşımızda.

Bir Zamanlar Kıbrıs Ahmet Kural kimdir?

Hayranlarının onu komedi filmleriyle tanıdığı Ahmet Kural bu kez bambaşka bir projeyle karşımızda. Vatanseverlikle ilgili olan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin başrolünde Ahmet Kural var. Ahmet Kural 10 Kasım 1982 tarihinde Kütahya’da doğmuş bir Türk oyuncudur.

gelen Ahmet Kural’ın babası eski emniyet müdürlerindendir. Konya Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümünü bitirdikten sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde aktörlük eğitimi alan Kural, Levent Kırca-Oya Başar Tiyatrosu’na girdi.

Komedi tarzındaki İşler Güçler dizisiyle fenomen olan Ahmet Kural uzun süredir ekranlarda yer almıyordu. Bu onun ekrana dönüş projesi aynı zamanda.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri