Ana SayfaMagazinBir Zamanlar Kıbrıs Rauf Denktaş evlendi! Devrim Saltoğlu Nazlı Sağlam dünya evine...

Bir Zamanlar Kıbrıs Rauf Denktaş evlendi! Devrim Saltoğlu Nazlı Sağlam dünya evine girdi

Bir Zamanlar Kıbrıs Rauf Denktaş evlendi! Devrim Saltoğlu Nazlı Sağlam dünya evine girdi. TRT 1'de yayınlanan Bir Zamanlar Kıbrıs dizinde Rauf Denktaş karakterine can veren usta oyuncu Devrim Saltoğlu, Mimar Nazlı Sağlam ile evlendi.

Bir Zamanlar Kıbrıs Rauf Denktaş evlendi! Devrim Saltoğlu Nazlı Sağlam dünya evine girdi. TRT 1’de yayınlanan Bir Zamanlar Kıbrıs dizinde Rauf Denktaş karakterine can veren usta oyuncu Devrim Saltoğlu, Mimar Nazlı Sağlam ile evlendi.

Bir Zamanlar Kıbrıs Rauf Denktaş evlendi

Beşiktaş evlendirme dairesinde evlilik hayatına başlayan çift sade bir düğün ile dünya evine girdi. Birlikteliği 5 yıl önce başlayan çift 2 yıl sonra evlenme karar vermişti. Fakat yaşanan Covid-19 hastalığı nedeniyle 3 yıl ertelemek zorunda kalan Devrim Saltoğlu Nazlı Sağlam arkadaşları ile sonunda mutlu bir son yaşadı.

Nikah merasimi bitikten sonra düğüne az kişi çağıran çift İstanbul Beyoğlu’nda arkadaşları ile yemek yediler. Devrim Saltoğlu’yu yalnız bırakmayan ünlü komedyen Ahmet Kural ve Avukat sevgilisi Çağla Gizem Çelik dikkatleri üzerine çekti.

Düğüne çifti yalnız bırakmayan arkadaşları, Serkan Çayoğlu, Özge Gürel, Devrim Evin, Mehmet Bilge Aslan ve Can Arpacı oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,705TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri