Ana SayfaMagazinBir Zamanlar Kıbrıs yeni fragman izle! TRT 1 yeni dizisi Bir Zamanlar...

Bir Zamanlar Kıbrıs yeni fragman izle! TRT 1 yeni dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs’tan yeni fragman

Bir Zamanlar Kıbrıs yeni fragman izle! TRT 1 yeni dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs'tan yeni fragman geldi. Bir Zamanlar Kıbrıs için 2. bölüm yeni fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Kıbrıs yeni fragman izle! TRT 1 yeni dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs’tan yeni fragman geldi. Bu akşam izleyiciyle ilk kez buluşan Bir Zamanlar Kıbrıs için 2. bölüm yeni fragmanı yayınlandı.

Bir Zamanlar Kıbrıs 2. bölüm fragman izle. Bir Zamanlar Kıbrıs son bölüm fragman! TRT1 ekranlarında seyirci ile buluşan yeni yapım Bir Zamanlar Kıbrıs’ın 2. bölüm fragmanı merak ediliyor. İşte yeni bölüm fragmanı!

Bir Zamanlar Kıbrıs 2. bölüm fragman izle

TRT1 ekranlarında seyirci ile buluşan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi izleyiciler tarafından oldukça merak ediliyordu. TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan dizi Perşembe akşamlarına daöga vuracak gibi gözüküyor.

Bir Zamanlar Kıbrıs, TMC Film yapımı bir dizidir. Kıbrıs Türkleri ve Kıbrıs Harekâtını konu edinen dizi Enosis yanlısı Kıbrıslı Rumların sivillere yönelik saldırgan faaliyetlerini konu edinir.

İşte Bir Zamanlar Kıbrıs yeni fragman izle

TRT 1 yeni dizisi her hafta perşembe günleri akşam saatlerinde yayında olacak. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin baş karakteri Kemal Dereli. Dizinin merkezinde onun vatanına olan derin sevgisi ve yaşadığı maceralar olacak. Kemal Dereli sakız tüccarlı yapan ve ülkesine ölümüne bağıl bir iş insanıdır.

 

Ahmet Kural kimdir?

Hayranlarının onu komedi filmleriyle tanıdığı Ahmet Kural bu kez bambaşka bir projeyle karşımızda. Vatanseverlikle ilgili olan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin başrolünde Ahmet Kural var. Ahmet Kural 10 Kasım 1982 tarihinde Kütahya’da doğmuş bir Türk oyuncudur.

gelen Ahmet Kural’ın babası eski emniyet müdürlerindendir. Konya Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümünü bitirdikten sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde aktörlük eğitimi alan Kural, Levent Kırca-Oya Başar Tiyatrosu’na girdi.

Komedi tarzındaki İşler Güçler dizisiyle fenomen olan Ahmet Kural uzun süredir ekranlarda yer almıyordu. Bu onun ekrana dönüş projesi aynı zamanda.

Bir Zamanlar Kıbrıs oyuncu kadrosu – kim kimdir?

Ahmet Kural-KEMAL
Pelin Karahan-İNCİ
Serkan Çayoğlu-ANKARALI
Gülper Özdemir-AYŞE
Tayanç Ayaydın-SAMSON
Devrim Saltoğlu-RAUF DENKTAŞ
Hasan Küçükçetin-DERVİŞ
Deniz Baytaş-SITKİYE
Miray Akay-PEMBE
Ahmet Somers-SALAHİ
Sümeyra Koç-SANDY
Hakan Güner-DR. FAZIL KÜÇÜK
Nebil Sayın-GRİVAS

Dizinin konusu

Yitirilen hayatlar, paramparça olan aşklar ve varoluş mücadelesi 1963 yılında adanın pastoral coğrafyasında neşeli hayatlarını süren sakız tüccarı Dereli ailesi, Kanlı Noel olarak bilinen olayların başlaması ile diğer Türk aileler gibi saldırıya uğrar.

Birbirlerinden ayrı düşen aile fertleri kasabalarından sürülüp zorunlu bir göçe başlarken ailenin başındaki Kemal Dereli kendi ailesiyle birlikte göç yolundaki binlerce Türk’ün lideri haline gelir. Kıbrıs’ta yaşam mücadelesi sürerken Türkiye’den adaya gizli görevle yollanan Ankaralı ise Lefkoşa’da olayların seyrini değiştirir. Adada gizli kahramana dönüşen Ankaralı ve ayrı düştüğü nişanlısının hasretle ve yaşam mücadelesi ile harmanlanan aşkı da Dereli ailesinin hikayesi ile iç içe geçer.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,697TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri