Ana SayfaTürkiyeBiz utandık! Ersoy Dede Çağla Şıkel’in yatak odasına kadar girdi!

Biz utandık! Ersoy Dede Çağla Şıkel’in yatak odasına kadar girdi!

Ünlü manken Çağla Şike hakkında Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök tarafından kaleme alınan yazı tartışılmaya devam ediyor. 

Hatırlanacağı gibi “Aşka veda tamam, sekse de veda mı” diye soran Ertuğrul Özkök’e Çağla Şıkel’in yanıtı sert olmuştu. Garip olansa 2 çocuk annesi Çağla Şikel için Ersoy Dede’nin attığı saçma tweet oldu.

İki çocuk annesi bir kadına “sekse veda mı ediyorsun” diye soran Ertuğrul Özkök’e Ersoy Dede gibi birinden destek gelmesi tartışma yaratacağa benziyor.

Ne olmuştu?

Yazar Ertuğrul Özkök, manken ve sunucu Çağla Şıkel’in “affetme seminerleri”ne katılmasını köşesinde yorumlamış ve “Yaşadığım tüm kötü anılara teşekkür etmeyi öğrendim. Kimsenin hayatıma dahil olmasını istemiyorum. Şu andan itibaren herhangi bir aşk yaşamam” diyen Şikel’e “Aşka veda tamam, sekse de veda mı?” diye sormuş ve sözlerine şöyle devam etmişti: “Demek ki, son yılların en büyük kadın modası olan ‘cinsel ilişkiye ara verme’ kararı almış. Eğer öyleyse ona güzel bir kitap tavsiye ederim.”

Şıkel’den Özkök’e yanıt

Çağla Şikel’den cevap gecikmedi. Bu yazıya çok sinirlenen Şikel, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: “Ertuğrul bey bana bir kitap tavsiye etmişsiniz. Müsaade ederseniz ben de size bir kitap tavsiye etmek isterim naçizane. İçinde bolca nezaket, kadınlara saygı, kadınlarla nasıl konuşulacağı ve sınırları aşmama konusunda değerli bilgiler var. Kitabin adını hatırlamıyorum şimdi ama yazan benim.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri