Ana SayfaMagazinBizimkiler'in Cemil'i yardım bekliyor

Bizimkiler’in Cemil’i yardım bekliyor

Sağlık sorunları yaşayan Bizimkiler’in Cemil’i, Uğurtan Saygıner yardım bekliyor. Saygıner, bundan 4 yıl önce bir TV programına katılmış ve duygusal anlar yaşamıştı. O programda Bizimkiler setini çok özlediğini belirtmişti.

Sağlık sorunları ile uğraşan Bizimkiler dizisinin Cemil’i Uğurtan Sayıner’in son durumu sevenlerini üzdü. Sayıner için sosyal medyadan bir mesaj atan Berna Laçin, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e seslendi.

Bizimkiler dizisinin Cemil’i yardım eli bekliyor

Bizimkiler dizisi ile milyonlarca insanın kalbinde taht kuran oyuncu Uğurtan Sayıner, son günlerde sağlık sorunları ile mücadele ediyor.

Sayıner’in durumunun ağır olduğu ve acilen hastanede tedavi edilmesi gerektiği Twitter’dan duyuruldu.

Berna Laçin de bu tweet’lerden birisini paylaştı ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e “İlginizi ve yardımınızı rica ediyoruz” diye seslendi.

Bizimkiler dizisi hakkında bilgi

Bizimkiler dizisi aile kavramının merkezde olduğu sıcacık aile dizileri janrının belki de ilk temsilcilerindendi.

Bizimkiler dizisi, 1989-2002 yıllarında 14 yıl (15 sezon) boyunca kesintisiz olarak yayımlanmış olan ve tıpkı Kaynanalar ve Arka Sokaklar gibi uzun süren dizilerdendir.

Dizinin 460 bölümünde yönetmen Yalçın Yelence’dir. Erkavim Yıldırım dizide bir diğer yönetmendi ve son 5 bölümde yönetmenliği üstlenmiştir. Dizi 465. Bölüm ile final yapmıştır.

1989-1994 yılları arasında TRT 1′ ekranlarında 1994-1999 arasında ve 2002 yılında Star TV’de, 1999-2002 arasında ise Show TV’de pazar akşamları yayımlanmıştır. Tekrar bölümleri ise 1995-1997 arasında Atv’de (TRT bölümleri) yayımlandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri