Ana SayfaTürkiyeBomba iddia! Süleyman Soylu AK Parti'den ayrılacak

Bomba iddia! Süleyman Soylu AK Parti’den ayrılacak

Kısa süre önce MHP'den ihraç edilen milletvekili Cemal Enginyurt, Haber Global canlı yayınında Süleyman Soylu hakkında çok konuşulan bir iddia gündeme getirdi.

Kısa süre önce MHP’den ihraç edilen milletvekili Cemal Enginyurt, Haber Global canlı yayınında Süleyman Soylu hakkında çok konuşulan bir iddia gündeme getirdi. Cemal Enginyurt canlı yayında “Süleyman Soylu güvenliği düşünmüyor, bence tribüne oynuyor. Yakında bir şeyler yapar AKP’den ayrılır” diye konuştu.

Cemal Enginyurt Süleyman Soylu hakkında şunları söyledi:

“Soylu güvenliği düşünmüyor. Soylu bence tribüne oynuyor. Yakında Soylu bir şeyler yapar. Soylu sizin partiden ayrılır.

Soylu kendine yol çizer. Soylu tribüne oynuyor. Soylu kahraman olacak. Bu da bu gecenin flaş haberi olarak gündeme düşecektir diye düşünüyorum. 

Ortalık sizin partiden ayrılanlarla dolu.”

Hatırlanacağı gibi Ruşen Çakır Süleyman Soylu’nun AK Parti’den ayrılabileceğini, yeni bir merkez sağın liderliğine soyunabileceğini ifade etmişti.

Soylu’dan siyaseti bırakacağım açıklaması

Dün akşam TGRT Haber‘de soruları yanıtlayan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, siyaseti bırakacağı tarihle ilgili “Yarını önemseyenler olabilir. Benim bırakacağım en büyük miras Sayın Cumhurbaşkanımız ile çalışıyor olmak. Tayyip Erdoğan’dan sonra siyaset yapmayacağım” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,708TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri