Ana SayfaMagazinBoşanmak üzere olduğu eşinden aldatıldığını öğrendi!

Boşanmak üzere olduğu eşinden aldatıldığını öğrendi!

İstanbul’da kan donduran olay yaşandı. Kocasını 21 yıldır aldatan İlkay Y. eşine kendisini aldattığını çocukların başkasından  olduğunu itiraf etti. Çocukların kendisinden olmadığını öğrenen Necdet Ç, eşine 
 510 bin liralık tazminat davası açtı.

İstanbul’da 21 yıllık evli bir kişi, karısı tarafından senelerdir aldatıldığını öğrendi. DNA testi ile  3 çocuklu olan adam çocukların kendinden olmadığının farkına vardı. Hayatının şokunu yaşayan adam boşandığı eşinden şikayeti oldu.

İKNA EDEMEYİNCE BOŞANMA DAVASI AÇTI

İstanbul’da yaşayan Necdet Ç. ile İlkay Y. çiftinin 21 yıllık evlilikleri İlkay Y’nin iki yıl önce evi terk etmesiyle sona erdi. Eşini eve dönmesi için bir süre ikna etmeye çalışan Necdet Ç. başarılı olamayınca boşanma davası açtı. Necdet Ç. dava devam ederken çocuklarının velayetini de istedi.

“ÇOCUKLAR SENDEN DEĞİL, NEDEN VELAYETİNİ İSTİYORSUN?”

Çocuklarını görmek için İlkay Y’nin evine giden Necdet Ç’ye “çocuklar senden değil sen neden onların velayetini istiyorsun” yanıtını alınca hayatının şokunu yaşadı. Boşanma davası sonuçlandığında ise mahkeme çocukların velayetini anneye verirken yaşı küçük iki çocuk içinde babanın 600 TL nafaka ödemesine hükmetti.

“MÜVEKKİLİMİN 3 ÇOCUĞUN BABASI OLMADIĞI TESPİT EDİLDİ”

Boşanma davası sonuçlandıktan sonra Necdet Ç, avukatı Nahide Siller aracılığıyla soy bağının reddi davası açtı ve DNA testi istedi. Mahkeme 3 çocuğu ve Necdet Ç’yi Adli Tıp Kurumu’na sevk etti. Bir süre sonra çıkan DNA sonuçlarına göre çocukların hiç birinin babası olmadığı belirlenen Necdet Ç. eşine 500 bin lirası manevi 10 bin lirası maddi olmak üzere tazminat davası açtı. Necdet Ç’nin avukatı Nahide Siller, “Müvekkilim bana geldiğinde karısının evi terk ettiğini çocukları alıp gittiğini söyledi. Çocuklarını müvekkilime göstermediğini belirtti. Biz de buna istinaden boşanma davası ve çocukların velayetini almak için dava açtık. Bu süre zarfında eşi müvekkilime çocukların kendisinden olmadığını ve neden velayet istediğini belirtmiş. Müvekkilim bundan şüphelendiği için boşanma davası kesinleştikten sonra 3 çocuğa karşı soy bağının reddi davasını açtık. Davanın vekili de soy bağının reddi davasında müvekkilinin çocuklarının kimden olduğunu bilmediğini DNA tespitini sonucuna göre de babalarının olup olmadığını öğreneceğini söyledi. Daha sonra 3 çocuk ve baba Adli Tıp Kurumuna gitti. İlgili örnekler alındıktan sonra müvekkilimin 3 çocuğun babası olmadığı tespit edildi. Şu anda dava da kesinleşti dava kesinleştikten sonra da biz anneye karşı maddi ve manevi tazminat davası açtık. Manevi olarak 500 bin TL ve 10 bin TL’de maddi tazminat talep ettik” şeklinde konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz