Ana SayfaMagazinBu akşam hangi diziler var? 17 Mart Çarşamba TV’de hangi diziler var?

Bu akşam hangi diziler var? 17 Mart Çarşamba TV’de hangi diziler var?

Bu akşam hangi diziler oynayacak? 17 Mart Mart akşamı televizyonda hangi diziler var? Bugünün filmleri merak ediliyor. TRT 1 Kanal D ATV bu akşam hangi diziler var?

Bu akşam hangi diziler oynayacak? 17 Mart Mart akşamı televizyonda hangi diziler var? Bugünün filmleri merak ediliyor. TRT 1 Kanal D ATV bu akşam hangi diziler var? Corona virüs pandemisi devam ederken yasaklar da biraz olsun gevşetilmeye başladı. Fakat bu durum bazı iller için geçerli değil. Virüsün yoğun olduğu iller de yasaklar devam ederken, insanların gün içinde merak ettiklerinden bazı sorular ise akşam TV’de hangi diziler var? Akşam 21.00’dan itibaren gelen yasaklarla ekranları önünde olan izleyici akşam hangi diziler var merak ediyor. Gelin hep birlikte bakalım bu akşam TV’de hangi diziler var?

 

TRT 1’de bu akşam ne var?

Bu akşam TRT 1ekranlarında sevilen dizi” Benim Adım  Melek” var. Dizinin başrollerinde Kutsi ve Nehir Erdoğan yer alıyor. Bu iki başarılı oyuncuya eşlik eden birÇok ünlü de dizi de yer alıyor. TRT 1’in sevilen dizisi Benim Adım Melek bu akşam yeni bölümüyle saat 20.00’da ekranlarda olacak.

ATV’de bugün ne var?

Bu akşam ATV ekranlarında sevilen dizi Kuruluş Osman var. Kuruluş Osman son bölüm de neler oldu. Türk Obalarını birleştirmek için Oba Beyler’i ile bir araya geliyor. Kara Şaman Togay bu toplatıya sızar ve saldırı düzenler. Osman Bey’in güvenini sarsan bu saldırı, Malhun Hatun’un babası da yaralanır. Yeni bölümde neler olacak hep birlikte göreceğiz. Kuruluş Osman yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’da ATV ekranlarında olacak.

KANAL D’de bu akşam ne var?

Bu akşam KANAL D’de büyük ilgiyle takip edilen dizi “SADAKATSİZ” var. Dizinin başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk yer alıyor. Çarşamba günlerinin vazgeçilmezi olan SADAKATSİZ de her bölüm ayrı bir heyecan dolu. Volkan, Asya’yı Derin ile aldatır, eşi Asya’dan ayrılan Volkan, sevgilisi Derin ile evlenir fakat bu durum bir süre sonra tam tersine döner eski eşi Asya’yı özleyen Volkan tekrar Asya’nın karşısına çıkar ve onu affetmesini ister. Fakat bunun kabul etmeyen Asya Volkanın özür dilemesini ve ona yalvardığı anları video’ya alır. Hepsi ve daha fazlası bu akşam “SADAKATSİZ” yeni bölümü ile 20.00’da KANAL D ekranlarında olacak.

FOX’ta bu akşam ne var?

Bu akşam FOX TV ekranlarında yeni başlayan dizi “MASUMİYET” var. Dizi’nin oyuncu kadrosu bir hayli geniş. Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ ise dizi de yer alan isimlerden. Bu akşam 4. Bölümü ekrana gelecek olan dizi de neler olacak izleyicinin bir diğer merak ettiği sorulardan biri. MASUMİYET bu akşam yeni bölümüyle saat 20.00’da FOX TV ekranlarında olacak.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri