Ana SayfaTürkiyeBu çocuğa bir haller oldu! Selman Öğüt canlı yayında stüdyoyu terk etti

Bu çocuğa bir haller oldu! Selman Öğüt canlı yayında stüdyoyu terk etti

Pelikancı Selman öğüt Haber Global kanalında katıldığı tartışma programında eleştirilere daha fazla dayanamayıp programı terk etti.

Pelikancı Selman öğüt Haber Global kanalında katıldığı tartışma programında eleştirilere daha fazla dayanamayıp programı terk etti.

Selman Öğüt’ün programı terk etmesi Twitter’da da gündem oldu. Ancak Selman Öğüt programın moderatörünü provokatör olarak suçlamaktan da geri durmadı.

İşte bir saat önce Haber Global’de buluşalım deyip 10 dakika sonra programın moderatörünü provokatör ilan eden Selman Öğüt’ün düştüğü içler acısı durum.

Selman Öğüt’e twitter’da tepki de vardı.

Neden stüdyoyu terk etti? Neler yaşandı?

Haber Global’de Erhan Ertürk’ün sunduğu Müzakere programına katılan Öğüt, tartışma yaratacak sözler sarf etti.

Atatürk’ün devrimlerine karşı çıkan Öğüt, “Kemalizm virüstür” dedi. Programın sunucusu Ertürk ise, “Atatürk devrimlerini tartışmaya açıyorsunuz bugün. Geri gelsin mi hilafet” diye sordu. Öğüt, bu soruyu yanıtlamadı.

“Mustafa Kemal Atatürk şu anda olsa, bu devirde yaşasa Tayyip Erdoğan’ı desteklerdi” iddiasında da bulunan Öğüt, Ertürk’ün, “Bunu bilemeyiz, speküle ediyoruz şu anda” tepkisiyle karşılaştı.

Prof. Dr. Ersan Şen’in söz alarak konuşmasıyla ortam iyice gerildi.

Çareyi kaçmakta buldu 

Selman Öğüt, programın moderatörü Ertürk için “Otur oraya” ifadelerini kullandı. Stüdyoda gazeteci Özlem Gürses de vardı. Selman Öğüt’e bir tepki de Özlem Gürses’ten geldi. Gürses Öğüt’ü “Bu nasıl bir çirkin üslup” diyerek eleştirdi.

Yalnız kalan Selman Öğüt çareyi stüdyoyu terk etmekte buldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri