Ana SayfaTürkiyeErdoğan'ın iletişim kazaları! Fahrettin Altun ne işe yarar?

Erdoğan’ın iletişim kazaları! Fahrettin Altun ne işe yarar?

Sezgin Baran Korkmaz’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan ile çektirdiği fotoğraf iletişim başkanı Fahrettin Korkmaz'ı eleştirilerin hedefi haline getirdi.

Sezgin Baran Korkmaz’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan ile çektirdiği fotoğraf iletişim başkanı Fahrettin Korkmaz’ı eleştirilerin hedefi haline getirdi.

Kara para aklama suçlamasıyla yargılanan ve ABD’de yüzlerce yıl hapsi istenen Sezgin Baran Korkmaz’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan ile fotoğrafı tepkiyle karşılandı.
Sezgin Baran Korkmaz’ın Erdoğan ile fotoğraf çektirmesine engel olabilecek kişi iletişimin başındaki isim olan Fahrettin Altun.

Erdoğan ile fotoğraf çektirmek bu kadar kolay mı?

Erdoğan ile fotoğraf çektirmek için kimleri araya soktukları hala büyük bir muamma. Ama insan şunu da sormadan edemiyor bütün bu olaylar olurken İletişim Başkanı Fahrettin Altun ne yapıyordu?

Sezgin Baran Korkmaz ve ortaklarının Erdoğan ile fotoğraf çektirmesinin sorumluluğu Cumhurbaşkanı’nda değil iletişim başkanı Fahrettin Altunda’dır. Kendisi kamuoyuna bir açıklama yapmayı düşünür mü acaba.

Not: Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçen yıl Sezgin Baran Korkmaz’nı mal varlığına el konulması üzerine fotoğrafı internetten sildirdi. Mal varlıklarına el konulması talebi ABD’den gelmişti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri