Ana SayfaTürkiyeBu hafta istifalarla geçti! AK Parti'de bir istifa daha

Bu hafta istifalarla geçti! AK Parti’de bir istifa daha

AK Parti’de son bir haftada yaşanan istifalar büyük ses getirdi. Karaman'dan geçen hafta gelen istifaların ardından bir istifa da AK Parti’nin Hakkari il başkanlığından geldi.

AK Parti’de son bir haftada yaşanan istifalar büyük ses getirdi. Karaman’dan geçen hafta gelen istifaların ardından bir istifa da AK Parti’nin Hakkari il başkanlığından geldi. AK Parti Hakkari İl Başkanı Emrullah Gür, görevinden ayrılacağını açıkladı. 

Yine son günlerde AK Parti Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı ve yine AK Parti’de uzun yıllar görev yapmış olan Yusuf Kayacık’ın da istifa haberleri gelmişti.

Emrullah Gür sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada henüz tarihi belirlenmeyen 7. Olağan İl Kongresi’nde aday olmayacağını açıkladı.

Gür, şunları kaydetti: “Kongrede mesuliyeti başka bir dava arkadaşıma devredeceğim. İlk günkü aşk ile şuurumuza bağlı kalarak Hakkari’mizde partimizin başarısı ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Milletimizin umudu, mazlumların gür sesi ve devletimizin başkanı, genel başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde çalışmalarımıza canı gönülden devam edeceğiz. Girdiğimiz genel ve yerel seçimlerde teşkilatımızla birlikte alnımızın akıyla çıktık. Hakkarili hemşerilerimizle her daim yürek yüreğe istişareler edip onları dinledik.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri