Ana SayfaTürkiyeDaha dün silahlı saldırıya uğradı! MHP'li Semih Yalçın yine Selçuk Özdağ'ı hedef...

Daha dün silahlı saldırıya uğradı! MHP’li Semih Yalçın yine Selçuk Özdağ’ı hedef aldı

Semih Yalçın Selçuk Özdağ'ı yine hedef aldı. Selçuk Özdağ, "Bu hareketin delileri çoktur" diyen Semih Yalçın'a cevap verdi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, evinin önünde kalabalık bir grubun silahlı sopalı saldırısına uğrayan, ardından hastaneye kaldırılan Selçuk Özdağ’ı hedef almaya devam ediyor. Yalçın son olarak “Bu hareketin delisi çoktur. Bu arada Selçuk Özdağ’ı hiç sevmem” demişti. Selçuk Özdağ Yalçın’ın bu sözlerine yanıt verdi.

Semih Yalçın Selçuk Özdağ’ı yine hedef aldı. Selçuk Özdağ, “Bu hareketin delileri çoktur” diyen Semih Yalçın’a cevap verdi.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, uğradığı saldırı sonrası MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’ın “Bu hareketin delisi çoktur. Talimat falan dinlemezler” sözlerine “Hayırdır devletlular! siz ağa mısınız bey misiniz?” şeklinde yanıt verdi.

 Selçuk Özdağ’ın twitter’dan paylaştığı mesaj şu şekilde:

“Camdan evlerde, sırça köşklerde oturanlar başkasının evine taş atarken “delilerine” çok güvenmesinler. Zira bir akıllı bin delinin hakkından gelir. Siz herkese her şeyi diyecekseniz ama başkaları size hep temenna mı sunacak? Hayırdır sn. devletlular! siz ağa mısınız bey misiniz?”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri