Ana SayfaTürkiyeSoylu için bu kez tarih de verdi! "Bakanlar Kurulu'ndaki konuşmalarını dakika dakika...

Soylu için bu kez tarih de verdi! “Bakanlar Kurulu’ndaki konuşmalarını dakika dakika takip ediyorum” dedi

Uzun zamandır İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu hedef alan Sedat Peker, alaycı bir üslupla Soylu'nun Bakanlar Kurulu'ndaki konuşmalarına da takip ettiğini söyledi.

Uzun zamandır İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu hedef alan Sedat Peker, alaycı bir üslupla Soylu’nun Bakanlar Kurulu’ndaki konuşmalarına da takip ettiğini söyledi.

Sedat Peker sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla yine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu hedef aldı. Peker yeni açıklamaları için 15 Temmuz’dan sonrayı işaret etti.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlara devam ediyor.

Sedat Peker, yine paylaşımlarında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu hedef aldı.

Bakanlar Kurulu dahil dakika dakika takip ediyorum

1- Video çekerken sana söylemiştim ya göreceksin diye, bunlar sizin iyi günleriniz. Beni öldürmekten başka kurtuluşunuz yok. Gerçi ölümüm bile size kurtuluş olmayacak. Bakanlar kurulu toplantısında anlatıyordun ya: Sedat Peker’i takip ediyoruz, şu an şu ülkede, …

2-…Hem Türkiye’de hem bulunduğu yerde operasyon yapacağız diyordun ya, sen beni dakika dakika takip ederken ben de seni bakanlar kurulundaki konuşmaların dahil her yerde dakika dakika takip ediyorum. İçimden bir ses Bunca geçmiş var, bunca emek var, …

3-Bana bunu yapmaz dese de içimdeki diğer ses de insanoğlu çiğ süt emmiştir belki de yapar diyordu. Yanlış adam, yanlış zaman, yanlış seçim, göreceksin. İstediğin kişilerin desteğini al, hiçbir tanesi benim desteğini aldığım yerden büyük değil.

4-Siz onlarca milyar doları çalarken, beş altı bin TL maaş aldığı için ailesine bakamadığından psikolojik sorunlar yaşayıp intihar eden polislerin desteği benimle. Benim kız çocuklarımı ağlattığın gibi haksız yere ağlattığın tüm çocukların duaları benimle.

·5-Devletin parasını çalıp hakkını yediğin, tüyü bitmemiş yetimlerin destekleri benimle. FETÖ’cü diyip malına çöktüğün ama aslında FETÖ’cü olmayan mağdurların destekleri benimle. Kısacası Yüce ALLAH’ın desteği benimle. Çünkü yaptığınız zulümler Arşı Aleme ulaştı.

6-Gayretullaha savaş açan hiç kimse galip gelmemiştir. Vallahi yenileceksiniz, billahi yenileceksiniz. 15 Temmuz geçsin seni öyle bir yerden vuracağım ki (mecazi anlamda) akıl sağlığını kaybedeceksin.

7-Sayın Cumhurbaşkanı ile resim çekildin diye sünnet çocukları gibi mutluluktan uçuyorsun. Sana söz veriyorum bu sevincin uzun sürmeyecek. Tek darbede bir gözünü, bir böbreğini, bir kolunu, bir bacağını birden koparacam (mecazi anlamda).

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri