Ana SayfaTürkiyeBu meczubu iddialarını ispat etmeye çağırıyoruz!

Bu meczubu iddialarını ispat etmeye çağırıyoruz!

Yaptığı dengesiz çıkışlarla gündeme gelmeye çalışan A Haber spikeri Erkan Tan, kişisel Twitter hesabı üzerinden yine yerlilik ve millilik dağıtmaya çalışırken saçmalamada sınır tanımadığını bir kez daha gösterdi.

Geçtiğimiz gün iktidar tarafından organize edilen Milli Hesaplar Burada isimli hashtag çalışmasına bir mesaj bırakan Tan, içinde Ahmet Davutoğlu’nun da bulunduğu bir grup siyasi parti lideri için “ABD-NEOCON güçlerin Türkiye ayağı gibidirler.” ifadelerini kullandı.

Daha önce seçilmiş belediye başkanı Ekrem İmamoğlu’na da “oğlum” diye seslenerek aslında vatandaşlara hakaret eden meczup Erkan Tan, bu sefer de toplumda yüksek karşılığı olan isimleri Amerika Birleşik Devletleri’nin ve NATO’nun adamı olmakla itham etti.

Bizim kendisine çağrımız bu yaftalamayı neye dayanarak yaptığını açıklaması, mantıklı bir gerekçe sunamadığı takdirde ise siyasi parti liderleri şahsında milletten özür dilemesidir. Sunmakta olduğu haber bülteninde yaptığı deli saçması ve sakil hareketler kendisini bağlamakla beraber milyonları temsil eden insanları dış güçlerin adamı olmakla yaftalaması ekranda hoplayıp zıplaması gibi gülünüp geçilebilecek bir şey değildir. Yaşını başını almış çoluk çocuk sahibi bir adam olarak ekranlarda hoplayıp zıplaması, mahallenin delisi gibi naralar atıp saçma sapan hareketler yapması da her ne kadar çok hoş olmasa dahi bu kısmı izleyenleriyle kendisi arasındaki bir problem. Alan razı veren razı olduğu için işin bu tarafını es geçiyoruz. Fakat insanları hainlikle suçluyorsa bir açıklama yapmak mecburiyetinde olduğunu belirtmek isteriz.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri