Ana SayfaTürkiyeBu nasıl analiz biz de anlamadık! Hadi Özışık'tan Selahattin Demirtaş'a "Neden Erdoğan'a...

Bu nasıl analiz biz de anlamadık! Hadi Özışık’tan Selahattin Demirtaş’a “Neden Erdoğan’a kahvaltıya gitmedin” eleştirisi

Gazeteci Hadi Özışık, "Neden Erdoğan'a kahvaltı için gitmedin" diyerek Selahattin Demirtaş'ı eleştirdi.

Selahattin Demirtaş ile Meral Akşener arasındaki kahvaltı diyaloğu tartışılmaya devam ederken gazeteci Hadi Özışık’tan son derece garip bir analiz geldi. Önce Demirtaş’ın Meral Akşener’e kahvaltıya gitme isteğini eleştiren Hadi Özışık, ardından da şaşkınlık yaratan şu cümleyi kurdu: çözüm sürecini başlatan Erdoğan’a hiç kahvaltıya gitmek istedin mi Selahattin Demirtaş?

İşte Hadi Özışık’ın o kahvaltı analizi…

6-8 Ekim olaylarını hatırlayın 53 insanımız Selahattin Demirtaş’ın milleti sokağa dökmesi üzerine katledildi. Bu insanlar Selahattin Demirtaş çağrı yaptığı için sokakta öldürüldü.

Tayyip Erdoğan çözüm süreci başlatırken Selahattin Demirtaş’ın da desteğini aldığı PKK terör örgütü gece uykuda 2 tane profil polisinin kafasına sıkıp onları katletti. Öldürülen öğretmenler, köylüler, yaşlılar. Bu Demirtaş çıkmış milliyetçi bir partinin genel başkanına ‘Ben cezaevinde olmasaydım sabah sana kahvaltıya gelirdim” diyor. Bu çözüm sürecini başlatan Erdoğan’a hiç kahvaltıya gitmek istedin mi Selahattin Demirtaş? Hiç diyalogdan yana bir adım attın mı?

İşte Hadi Özışık’ın o garip analizi

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri