Ana SayfaTürkiyeBu nasıl iş arkadaş? Türkiye 320 milyar metreküp doğalgaz buluyor pazarlamasını Erdoğan'a...

Bu nasıl iş arkadaş? Türkiye 320 milyar metreküp doğalgaz buluyor pazarlamasını Erdoğan’a ‘hırsız’ diyen Fazıl Duygun yapıyor

Türkiye'nin doğalgaz keşfini pazarlamak Fazıl Duygun gibi meczuplara mı kaldı?

Türkiye tarihinin en en büyük doğal kaynağına kavuşmak üzere. Enerji ithalatını bitirecek hatta ülkeyi doğalgaz ihraç eden noktaya taşıyacak bu büyük keşif ülkede büyük sevinç yarattı. Ancak tarihe geçen bu atılımın Fazıl Duygun gibi karanlık, adı sanı tartışma konusu kişiler tarafından pazarlanması kafalarda soru işareti yarattı.

Fazıl Duygun tek başına da değil. Fazıl Duygun’un 320 milyar metreküp doğalgazın pazarlamasını yaptığı tweetleri Pelikancı Hilal Kaplan yapıyor.

Fazıl Duygun kimdir diye bakıldığındaysa ortaya ilginç manzaralar çıkıyor. Erdoğan’a geçmişte ‘hırsız’ diyen kısa süre önce de 15 Temmuz gazilerine saldıran bu meczupla doğalgaz pazarlamak da Pelikancılara nasip oldu.

Fazıl Duygun gibi geçmişi karanlık birinin Cumhurbaşkanı Erdoğan için “28 Şubatçılarla gizli pazarlık yaptı” şeklindeki sözleri de hatırlandığında, Pelikancıların tarihi doğalgaz keşfini aslında nasıl da kirlettikleri daha iyi anlaşılabilir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri