Ana SayfaTürkiyeBuğra Kavuncu’ya saldırıda ilk açıklama: Susturamayacaksınız

Buğra Kavuncu’ya saldırıda ilk açıklama: Susturamayacaksınız

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'ya yumruklu saldırı bir anda ülke gündemine yerleşti. Meral Akşener ve Kemal Kılıçdaroğlu'ndan saldırıyı kınayan açıklamalar geldi.

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’ya yumruklu saldırı bir anda ülke gündemine yerleşti. Meral Akşener ve Kemal Kılıçdaroğlu’ndan saldırıyı kınayan açıklamalar geldi.

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’ya yönelik yumruklu saldırıya siyasetten tepkiler yükseliyor. İYİ Parti lideri Akşener “İYİ insanları susturamayacaksınız” derken CHP lideri Kılıçdaroğlu da “Ülke bunu gördü geçmişte, seni tanıdı Erdoğan. Sökmez artık bunlar, yutmayız!” ifadelerini kullandı. CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu da “Saldıranlardan ziyade saldırtan anlayıştan hesap soracağız” dedi.

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, bir yayına katılmak için gittiği Halk TV binasından ayrıldığı sırada kimliği belirsiz bir kişinin yumruklu saldırısına uğradı.
Kavuncu’ya yönelik saldırıya kamuoyundan ve siyasetten tepkiler yükseliyor. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, saldırıya ilk tepkiyi sosyal medya hesabından gösterdi. Akşener paylaşımında “İYİ insanları susturamayacaksınız” dedi.

Kılıçdaroğlu: Saray budur

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Kavuncu’ya yönelik saldırıya ilişkin “Sevgili Buğra Kavuncu yumruklu saldırıya uğradı. Maalesef Saray artık budur. Trol, küfür, iftira, yalan ve saldırılar. Erdoğan anketleri gördükçe gerginliği artırıyor. Ülke bunu gördü geçmişte, seni tanıdı Erdoğan. Sökmez artık bunlar, yutmayız! Biz seni hep beraber göndereceğiz” ifadelerini paylaştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri