Ana SayfaMagazinBuket Aydın: Görüyorum ki sizi medyadaki varlığım aşırı derecede rahatsız etmiş!

Buket Aydın: Görüyorum ki sizi medyadaki varlığım aşırı derecede rahatsız etmiş!

Kanal D Ana Haber'in eski sunucusu Buket Aydın, Instagram hesabı üzerinden bir açıklama yaparak, hakkında çıkan 'aldatma' haberlerine tepki gösterdi

Demirören Medya Grubu’ndan ayrılmasının ardından eşinden boşanan Kanal D Haber Dairesi Eski Başkanı ve Kanal D Ana Haber Bülteni Eski Sunucusu Buket Aydın, Mustafa Sarıgül’ün oğlu Emir Sarıgül ile geçtiğimiz günlerde magazin gündeminin tepesine oturmuştu. İkili spor yaparken muhabirlerin ısrarlı takibi sonrasında bir kafeye girmiş, o esnada muhabirlere tepki göstermişti.

Bugün ise Aydın’ın Emir Sarıgül’ün ardından yeni bir ilişkiye başladığı iddia edildi. İddiayı Yeni Birlik gazetesi yazarı Aslı Sertdemir gündeme taşıdı. Sertdemir, olayın detaylarını isim vermeden anlaıtrken yazıda kastedilen kişilerin Buket Aydın, Emir Sarıgül, Gülşah Saraçoğlu ve Nuri Ensari olduğu öne sürüldü.

Buket Aydın, ilgili haberlerin ardından Instagram hesabından bir açıklama yayınladı. Aydın, açıklamasında ilgili haberleri yapanlar hakkında dava yoluna gideceğini belirtti. Buket Aydın, “Beni magazin figürü haline getirip ‘aklınızca’ haber arenasından silmeye çalışıyorsunuz. Kadına şiddetin başka bir türlüsüne maruz kalıyorum.” dedi.

Buket Aydın’ın açıklaması şöyle:

“Kamuoyuna…

Ben özel hayatım hakkında konuşmayacağım dedikçe siz beni çamurunuzun pisliğinizin içine çekmek için uğraşıyorsunuz. Beni çekemeyen benden nefret eden herkes kinini hasetini salak saçma haberler üzerinden kusuyor. Görüyorum ki sizi medyadaki varlığım aşırı derecede rahatsız etmiş. Beni magazin figürü haline getirip “aklınızca” haber arenasından silmeye çalışıyorsunuz. Kadına şiddetin başka bir türüne maruz kalıyorum. Haberciler arasında evliyken boşanan tek ben değilim son da ben olmayacağım. Fakat benim hayatımı abartmakta üstünüze yok. Kapalı kapılar ardında “Neler neler” döndürenler çok saygın diye övülürken ben kasıtlı olarak sürekli saldırıya maruz kalıyorum.

Bunun sebebi belli; ben bu haberleri göreyim gördükçe medyadan soğuyayım. Ama ne yazık ki bunu başaramayacaksınız. Önemli olan para karşılığı haber yapan operasyonel medya siteleri değil; izleyicidir. Halk nezdinde etkim ortadadır. Bunu nasıl devam ettirdiğimi önümüzdeki günler size gösterecektir. Masa başında eline bilgisayar alanın iftira atması bence sizlerin de içini acıtmalı zira herkesin başına gelebilir. Yasal hakkımı bu sefer sonuna dek arayacağımı belirtiyorum. İşin bundan sonraki kısmını önce Allah’a sonra avukatım Altın Mimir’e havale ediyorum.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri