Ana SayfaMagazinBuket Aydın ile Emir Sarıgül neden ayrıldı? Evlilik baskısından çok sıkıldı

Buket Aydın ile Emir Sarıgül neden ayrıldı? Evlilik baskısından çok sıkıldı

Buket Aydın ile Emir Sarıgül neden ayrıldı? Evlilik baskısından çok sıkıldı! Ünlü sunucu Buket Aydın ile Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül ayrılığının nedeni ortaya çıktı. İşte o çok merak edilen ayrılık sebebi!

Buket Aydın ile Emir Sarıgül neden ayrıldı? Evlilik baskısından çok sıkıldı! Ünlü sunucu Buket Aydın ile Mustafa Sarıgül’ün oğlu Emir Sarıgül ayrılığının nedeni ortaya çıktı. İşte o çok merak edilen ayrılık sebebi!

Buket Aydın ile Emir Sarıgül neden ayrıldı?

Ünlü sunucu Buket Aydın, Emir Sarıgül ile bir yıllık ilişkisini noktaladı. Emir Sarıgül’ün “Çalışma, gel hemen evlenelim” ısrar ve baskısından rahatsız olan sunucu Buket Aydın, kariyerinin olumsuz etkilenmemesi için ilişkisini noktalama kararı aldı.

Bir dönem Kanal D Ana Haber sunuculuğu yapan Buket Aydın, kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da sık sık gündeme geliyor. Siyasetçi Mustafa Sarıgül’ün oğlu Emir Sarıgül ile uzun zamandır aşk yaşayan güzel ve başarılı sunucu Buket Aydın’ın özel hayatından kötü haber geldi.

Bu sefer dönüş yok!

Sabah’ta yer alan habere göre, Mustafa Sarıgül’ün “Çalışma, gel hemen evlenelim” baskılarına dayanamayan Buket Aydın, ilişkiye son noktayı koydu. Aydın’ın yakın çevresine “Kariyerim olumsuz etkileniyor. Bu ilişki beni magazinin içine çekiyor. İşimi bırakmak istemiyorum. Bu sefer dönüş yok, kesin olarak ayrıldık” dediği öğrenildi.

Gazeteci ve sunucu Buket Aydın’ın sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğrafının altına yazdığı yazı ise oldukça manidar.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri