Ana SayfaMagazinBuket Aydın'dan Sibel Can'a gönderme! Emir Sarıgül ile Sibel Can aşkına Buket...

Buket Aydın’dan Sibel Can’a gönderme! Emir Sarıgül ile Sibel Can aşkına Buket Aydın cevabı

Buket Aydın'dan Sibel Can'a gönderme! Emir Sarıgül ile Sibel Can aşkına Buket Aydın cevabı! Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül ile aşk yaşayan Buket Aydın, ayrılıktan kısa süre sonra Emir Sarıgül'ün Sibel Can ile birlikte olmasını bakın hangi sözler ile değerlendirdi.

Buket Aydın’dan Sibel Can’a gönderme! Emir Sarıgül ile Sibel Can aşkına Buket Aydın cevabı! Mustafa Sarıgül’ün oğlu Emir Sarıgül ile aşk yaşayan Buket Aydın, ayrılıktan kısa süre sonra Emir Sarıgül’ün Sibel Can ile birlikte olmasını bakın hangi sözler ile değerlendirdi.

Buket Aydın’dan Sibel Can’a gönderme

Siyasetçi Mustafa Sarıgül’ün iş adamı oğlu Emir Sarıgül, bir dönem ünlü sunucu Buket Aydın ile aşk yaşadı. Uzun süre birlikte olan çift, mart ayında ani bir kararla ilişkilerini noktaladı. Ayrılığın sebebini Buket Aydın’ın artık sadece işi ile gündeme gelmek istemesi olarak açıklandı. Buket Aydım ile aşk yaşayan iş insanı Emir Sarıgül, ünlü sanatçı Sibel Can ile Göcek’te yakalandı.

Aydın’dan sonra Sibel Can ile yakınlaşan Emir Sarıgül, aşk iddialarını kesin bir dille yalansa da geçtiğimiz gün birlikte görüntülendiler. Buket Aydın, “Konuşmak istemiyorum. Emir Bey ile olan ilişkimi mart sonunda işlerim nedeniyle sonlandırmak zorunda kaldım. Artık işimle gündeme gelmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Aydın bunun ardından sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Aydın’ın Instagram hesabının hikaye kısmından “Kişinin kalitesini kendisinin belirlemesi muazzam bir adalet” yazılı bir paylaşım yapması Emir Sarıgül ve Sibel Can’a gönderme olarak yorumlandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,708TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri