Ana SayfaTürkiyeBunlar hep fazla A Haber izlemekten! Bartın’da Meral Akşener’e çok çirkin Kılıçdaroğlu...

Bunlar hep fazla A Haber izlemekten! Bartın’da Meral Akşener’e çok çirkin Kılıçdaroğlu yakıştırması

Bartın ziyaretinde bir vatandaşın Meral Akşener'e "Sen Kılıçdaroğlu'nun koluna girdin" şeklindeki sözleri gergin anlara neden oldu.

Bartın ziyaretinde bir vatandaşın Meral Akşener’e “Sen Kılıçdaroğlu’nun koluna girdin” şeklindeki sözleri gergin anlara neden oldu. Evli, bir çocuk annesi Akşener’i bu yakıştırmaya yanıtı sert oldu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e Bartın ziyaretinde bir vatandaş “Ankara’da Kılıçdaroğlu’nun koluna giriyorsun” demesi gergin anlara sahne oldu.

Yeni Şafak gazetesi olayı çarpıtarak meseleyi Meral Akşener’in gösterdiği tepki üzerinden sundu okuyucularına.

Meral Akşener’den sert yanıt

Meral Akşener, “Sen Ankara’da Kılıçdaroğlu’nun koluna giriyorsun” diyen kişiye “Sen benden helallik almadan ölemezsin. Bu net. Bak siyaset ayrı, oy verme, senin siyasetini hiç beğenmiyorum de bana hakkın, bak onları hiçbir şey diyemem. Yahu arkadaş o senin hakkın” cevabını verdi.

Vatandaş Meral Akşener’e  “Kılıçdaroğlu el kaldıracak, Meral Hanım da el kaldıracak, aldatmayın” sözleriyle yüklendi.

Akşener, “Ben ne yaptım arkadaş size, bir şey yaptım mı? Hayır, ne söyledim size şu ana kadar, bir şey yaptım mı? Rahmetli Erbakan hocamla birlikte iktidar olduk, İçişleri Bakanlığı yaptım onun yanında. Sevgili abim sen bunları unutmuşsun, sen AK Partili olunca bunları unutmuşsun, bak helallik almak zorundasınız benden, çok ciddi söylüyorum” ifadelerini kullandı.

Bu kişinin, “Sen hakkını helal edersin” sözleri üzerine Akşener, “Etmiyorum, size hakkımı helal etmiyorum, sen bana oy vermemeyebilirsin haklısın. Beğenmeyebilirsin de. Haklısın. Ama benden helallik almak zorundasınız. Hakkımı helal etmiyorum. Haram olsun hepinize, Mahşerde özellikle seninle görüşeceğiz. Kol kola demek ne demek çok günah. Ne ayıp şey, ne zaman koluna girdim ben Kılıçdaroğlu’nun” karşılığını verdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri