Ana SayfaMagazinBurak Özçivit Fahriye Evcen çifti kavga mı etti? Kriz nasıl çıktı?

Burak Özçivit Fahriye Evcen çifti kavga mı etti? Kriz nasıl çıktı?

Burak Özçivit Fahriye Evcen kavgası! Neden kavga ettiler merak konusu. İddialara göre Bodrum'daki kavga havuz başında zirve yaptı.

Türkiye’nin en çok örnek gösterilen çifti Burak Özçivit Fahriye Evcen kavga mı etti? Uçan Kuş’un haberine göre Burak Özçivit Fahriye Evcen çifti kavga etti. Kavganın nedeni için aynı haber sitesi ‘kıskançlık’ iddiasında bulundu. 29 Haziran 2017 tarihinden beri evli olan çiftin yaşadığı tartışmanın çok büyük bir kriz olmadığını belirtmekte yarar var.

Burak Özçivit Fahriye Evcen kavgasının nedeni ne? Açıklama geldi mi?

Çift daha önce de kavga iddialarıyla gündeme gelmşiti. Bu ilk kavga iddiası değil.

Burak Özçivit Fahriye Evcen çifti kavga etti

Uçankuş muhabiri olayı abartılı bir heyecanla sanki Özçivit ailesinde büyük bir kriz varmış gibi anlatsa da Karan adında bir çocukları olan çiftin ayrılmasının söz konusu olmadığını belirtmekte yarar var. Burak Özçivit bugün yine Instagram hesabından hayatlarının normal akışında devam ettiğini ima eden paylaşımlar yatı.

UçanKuş TV muhabiri Nobre Mehmet’in aldığı duyuma göre Burak Özçivit Fahriye Evcen çifti Bodrum’daki yazlıklarında büyük bir kavgaya tutuştu. Ardından oğulları Karan’ın bu durumdan etkilenmemesi için havuz başına gidip orada kartışmaya devam etti.

Tartışma esnasında eski defterlerin de açıldığı, Fahriye Evcen’in Özçivit’e bağırışlarının çevredeki kişiler tarafından duyulduğu da söylendi.

Tartışma seslerini duyan komşuların bu durumdan rahatsız olup olaya müdahale ettikleri de iddialar arasında yer aldı. Burak Özçivit Fahriye Evcen kavgası! Neden kavga ettiler merak konusu. İddialara göre Bodrum’daki kavga havuz başında zirve yaptı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri