Ana SayfaMagazinBurak Yörük yeni sevgilisi kim? Burak Yörük Tuana Yılmaz sevgili mi? Tuana...

Burak Yörük yeni sevgilisi kim? Burak Yörük Tuana Yılmaz sevgili mi? Tuana Yılmaz kimdir?

Burak Yörük yeni sevgilisi kim? Ünlü oyuncu Burak Yörük’ün yeni sevgilisi Tuana Yılmaz mı? Burak Yörük ile Tuana Yılmaz sevgili mi?

Burak Yörük yeni sevgilisi kim? Ünlü oyuncu Burak Yörük’ün yeni sevgilisi Tuana Yılmaz mı? Burak Yörük ile Tuana Yılmaz sevgili mi?

Gossippasta adlı İnstagram adresinde Burak Yörük ile ilgili çarpıcı bir haber paylaşıldı. Burak Yörük’ün sarışın bir yeni sevgilisi olduğu ortaya çıktı.

Burak Yörük’ün yeni sevgilisi kim?

Burak Yörük, Sibil Çetinkaya adlı youtube fenomeni ile olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Burak Yörük’ün Sibil Çetinkaya’ya ihanet ettiği ortaya çıkmıştı.

Yakışıklı oyuncunun şimdi de sarışın bir güzelle beraber olduğu ortaya çıktı. Gossippasta’nın takipçileri, Burak Yörük’ü ve sarışın güzeli Zorlu AVM’de gördüğünü yazdı.

Tuana Yılmaz kimdir?

Son olarak Elif Aksu ile barıştıkları yolunda haberlere konu olan Yörük’ün bu yeni iddialar hakkında neler söyleyeceği merak konusu oldu. Baraj dizisinin yakışıklı oyuncusu Burak Yörük’ün yeni sevgilisi Tuana Yılmaz mı Merak ediliyor.

Adın Burak Yörük ile anıldığı andan itibaren kendisi merak konusu olan Tuana Yılmaz kimdir sorusu merak ediliyor. Ancak Tuana Yılmaz için şu anda çok fazla bilgi mevcut değil.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri