Ana SayfaMagazinBurçin Terzioğlu eski aşkını sildi! Burçin Tezioğlu İlker Kareli neden sildi?

Burçin Terzioğlu eski aşkını sildi! Burçin Tezioğlu İlker Kareli neden sildi?

Burçin Terzioğlu eski aşkını sildi! Burçin Tezioğlu İlker Kareli neden sildi? Burçin Terzioğlu eski aşkı İlker Kareli'yi sosyal medya hesabından sildi. Sıla ile aşk yaşamaya başlayan İlker Kareli, eski aşkından veto yedi.

Burçin Terzioğlu eski aşkını sildi! Burçin Tezioğlu İlker Kareli neden sildi? Burçin Terzioğlu eski aşkı İlker Kareli’yi sosyal medya hesabından sildi. Sıla ile aşk yaşamaya başlayan İlker Kareli, eski aşkından veto yedi.

Burçin Terzioğlu eski aşkını sildi

Burçin Terzioğlu ile uzun yıllar aşk yaşayan ve 3 yılönce ayrılan İlker Kareli, Sıla ile yeni bir aşka yelken açtı. İlker Kareli eski aşkı Burçin Terzioğlu’nu sosyal medya hesabınında takip etmeyi bıraktı.

Burçin Terzioğlu’ndan karşı hamle gecikmedi. Şarkıcı Sıla ile aşk yaşamaya başlayan İlker Kareli aşkının önceleri gizlese de basına yansımasının ardından sosyal medya hesabından paylaştığı karelerle ilan etti.

Burçin Tezioğlu İlker Kareli neden sildi

Burçin Terzioğlu ile dizi setinde başlayan aşkını 3 yıl önce noktalayan İlker Kareli konu hakkında konuşmazken, Burçin Terzioğlu arkadaş kaldıklarını söylemişti.

Sıla ile aşk yaşamaya başlayan İlker Kareli, eski aşını sosyal medya hesabından silince Burçin Terzioğlu da İlker Kareli’yi sildi. Sıla, İlker Kareli’nin eski aşkı Burçin Terzioğlu’nun yakın arkadaşı Sinem Kobal’ı takip etmeyi bıraktı. Sinem Kobal ve eşi Kenan İmirzalıoğlu birlikte Sıla ve Hazer Armani’nin sınırlı sayıda davetliyle gerçekleştirilen düğünlerine katılmıştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri