Ana SayfaMagazinBurcu Çetinkaya türbanını çıkardı

Burcu Çetinkaya türbanını çıkardı

Yaklaşık 6 yıl kadar önce aldığı kararla tesettür giymeye başlayan ünlü rallici Burcu Çetinkaya bugün yine bir sürpriz kararla artık tesettür takmayacağını açıkladı. Kararını son derece duygusal bir mesajla kamuoyuna duyuran Burcu Çetinkaya, “Bu süreçte benden güç alanlar olduysa onları istemeden kırdıysam özür.” ifadelerini kullandı.

Ünlü rallici Burcu Çetinkaya türbanını çıkardığını duyurdu.

Burcu Çetinkaya’nın hakkındaki “Güç elde etmek için kapandı” şeklindeki yakıştırmalara hayli içerlediği, yayınladığı mesajda gözlenebiliyordu.

Burcu Çetinkaya: Bu kadarını yapabildim

“Bugün bir karar aldım ben. Bu kararda asla 6 yıldır taşımaya çalıştığım başörtüsüne inanmamak veya saygısızlık yok. Bu kadar yapabildim. Aldığım kararı tamamen manevi yaşamak istedim. Hatta imkan olsaydı sessizce. Nasip. Gücüm yetmedi diyelim. Kalbim aynı yerde. Ama o da benimle Allah arasında zaten. Bu süreçte benden güç alanlar olduysa onları istemeden kırdıysam özür. Her hareketimi 6 yıldır siyasi zannedenler vardı. Belediye başkanı, siyasetçi adayı her şey yaptılar. Onlarca iftira attılar. Hayatımda hiç bir siyasi partiye üye olmadım ben. Hatta siyasi tekliflere hayır diyerek sporumu yapmaya devam etmeyi seçtim. Şimdi de kendi halimde işime gücüme bakarak hayatıma devam edeceğim inşAllah. Sadece azıcık kendimi dinlemeye ihtiyacım var…. Bu geçen süreçte alkışları hiç kabul etmedim. Hakaret edenlere de kırılmamaya çalıştım. Sadece hakkımda konuşulduğunda cevap hakkımı kullandım. Şimdi de bakış açım aynı…. Kimseye hakaret etmeden hayatı yaşamaya devam etmeye çalışacağım….”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz