Ana SayfaTürkiyeBurhan Kuzu: Ben göz önünde olan bir siyasetçiyim, tweet atmadan duramam

Burhan Kuzu: Ben göz önünde olan bir siyasetçiyim, tweet atmadan duramam

Burhan Kuzu, Cağlar Cilara’nın konuğu oldu. Sosyal medyadaki paylaşımları hakkında konuşan Burhan Kuzu, “Ben kendim yazarım. Sosyal içerikli ve dış politika ile ilgili bütün meseleleri kendim kaleme alır yazarım. Bana hem kızıyorlar hem seviyorlar. Birkaç gün ara verir gibi oluyorum iş sebebiyle. Yazmaya başlayınca ‘hocam seni bekliyorduk, neredeydin’ diyorlar. Demek ki saldırmak için bekliyorlar.” dedi.

Çağlar Cilara, “İnsanları siz kızdırıyorsunuz” deyince Burhan Kuzu, “Yazdıklarımda kızacak bir şey yok. Benim için muhalefeti eleştirmek. Siyaset yapıyoruz. Tam 4 dönem milletvekilliği yaptım. AK Parti’nin kurucu üyesiyim. Anayasa profesörüyüm. 15 yıl anayasa komisyonu başkanlığı yaptım. Ben gözönünden olan biriyim. Ben yazmazsa duramam” ifadeleriyle yanıt verdi.

“Her iki tarafta da trolleşme var ama soldaki troller çok daha fazla” diyen Burhan Kuzu, “Küfür edenlere dava açmıyorum. Bazen savcılar esen soruşturma açıyor. Benim kendimin açtığım dava yok. Sadece bir kez açtım.” şeklinde konuştu.

Lozan meselesi

“Maşallah hepsi tarihçi olmuş. Ben geçen gün Lozan ile ilgili bir tweet attım. Sen misin atan! Lozan ayet midir, Lozan hadis midir, Losan haşa Kuranı Kerim’den bir parça mıdır? Kutsal mıdır? Hiç mi bir şey konuşulmayacak? Lozan ile alakalı hiç mi yanlış yapılmadı.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,700TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz