Ana SayfaTürkiyeBütün siyasetçiler hızla kirleniyordu birinciliği Gökçek'e verdiler

Bütün siyasetçiler hızla kirleniyordu birinciliği Gökçek’e verdiler

Taliban’ın insanları helikopterden attığı videoyu paylaşan Melih Gökçek, kan donduran ifadelerle Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef aldı.

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Taliban videosuyla hedef aldı.

Gökçek, Afganistan’ı ele geçiren Taliban’a ait bir videoyu paylaştı. Videoda, Taliban birliklerinin helikopterden bir Afganı iple sarkıttığı görüldü. Gökçek bu videoya ise “Taliban ABD’ye çalışan Afganları Helikopterden asıp şehirde dolaştırmış. ABD medyası ayağa kalkmış” notunu düştü.

Paylaşımında Kılıçdaroğlu’na seslenen Gökçek, “Dostun Biden seni de satmasın” diyerek üstü kapalı olarak CHP liderini tehdit etti.

CHP’DEN SERT TEPKİ GELDİ

Gökçek’in tepki çeken paylaşımı üzerine Cumhuriyet’e açıklamalarda bulunan CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, “Sonuçta Afganistan’ı zinnen tanıyan partinden ve onunla aynı düşündüğünü söyleyen Cumhurbaşkanı’ndan utanmalısın” dedi.
Başarır açıklamasının devamında, “Afganistan resmi mercileri ile görüşürüz diyen Ömer Çelik bir anlamda Afganistan‘ı tanımıştır. Afganistan’da görüşebileceği hangi resmi merci var merak ediyorum. Seçilmiş, sandıkla gelen bir iktidar mı var? Sonuçta Afganistan‘ı zinnen tanıyan partinden ve onunla aynı düşündüğünü söyleyen Cumhurbaşkanı‘ndan utanmalısın!” diye belirtti.

Başarır konuşmasına, “Utanması gerekenler Orta Doğu‘da, Afganistan’da Amerika’nın taşeronluğunu yaparak Müslüman kanı dökenlerdir! Bu yüzden kafanı kaldır ve önce tabelana bak!” ifadeleriyle son verdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri