Ana SayfaTürkiyeBüyük çatlak! MHP ittifaktan çekilecek! Bahçeli erken seçim ilan ediyor

Büyük çatlak! MHP ittifaktan çekilecek! Bahçeli erken seçim ilan ediyor

İbrahim Uslu Devlet Bahçeli için erken seçim iddiasında bulundu. İbrahim Uslu'ya göre MHP ittifaktan çekilecek Devlet Bahçeli de erken seçim ilan edecek.

İbrahim Uslu Devlet Bahçeli için erken seçim iddiasında bulundu. İbrahim Uslu’ya göre MHP ittifaktan çekilecek Devlet Bahçeli de erken seçim ilan edecek.

Eski kamuoyu araştırmacısı İbrahim Uslu’ya göre Devlet Bahçeli ansızın erken seçim çağrısı yapacak. ANAR’ın eski genel müdürü İbrahim Uslu, Fatih Portakal’a yaptığı açıklamada “Ben 2021’in ikinci yarısında bir erken seçim bekliyorum. Bahçeli bir gün partisinin grup toplantısında erken seçim çağrısı yapacaktır” ifadelerini kullandı.

İbrahim Uslu Devlet Bahçeli ve erken seçim iddiasıyla gündem yarattı

İbrahim Uslu MHP lideri Devlet Bahçeli’nin 2021 sonbaharında erken seçim talebinde bulunacağını iddia etti. Uslu, MHP’nin Cumhur İttifakı’ndan çekilebileceğini de öne sürdü.

Uslu, AKP’nin 2014 yılındaki çizgisine dönmek istediğini ifade ederek, bu durumda MHP’nin ittifaktan kopacağını iddia etti. Fatih Portakal’ın, “Bahçeli bir sabah erken seçim isteyebilir mi?” sorusuna İbrahim Uslu, “Ben 2021’in ikinci yarısında bir erken seçim bekliyorum. Bahçeli bir gün partisinin grup toplantısında erken seçim çağrısı yapacaktır” yanıtını verdi.

Erdoğan Bahçeli’den kurtulmak mı istiyor yazısına da göz atabilirsiniz.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri