Ana SayfaMagazinÇağatay Ulusoy estetik mi yaptırdı? Çağatay Ulusoy'un burnu estetik mi

Çağatay Ulusoy estetik mi yaptırdı? Çağatay Ulusoy’un burnu estetik mi

Çağatay Ulusoy estetik mi yaptırdı? Çağatay Ulusoy'un burnu estetik mi? Başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy son zamanlarda magazin gündemini meşgul eden isimlerden biri oldu. Başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken Çağatay Ulusoy'un yüzündeki değişiklik izleyicilerin gözünden kaçmadı. Yakışıklı oyuncunun estetik mi yaptırdığı merak ediliyor.  

Çağatay Ulusoy estetik mi yaptırdı? Çağatay Ulusoy’un burnu estetik mi? Başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy son zamanlarda magazin gündemini meşgul eden isimlerden biri oldu. Başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken Çağatay Ulusoy’un yüzündeki değişiklik izleyicilerin gözünden kaçmadı. Yakışıklı oyuncunun estetik mi yaptırdığı merak ediliyor.

Çağatay Ulusoy estetik mi yaptırdı?

Ünlü Oyuncu Çağatay Ulusoy, bir süredir kameralardan uzaktı. Hemen sonrasında iki farklı yapımla seyirci karşısına geçen Ulusoy, magazinde en çok konuşulan isimler arasına girdi. Başarılı oyuncu, son olarak Netfilx için çekilen fantastik dizi Hakan: Muhafız’da rol almıştı. 2020 Ağustos ayında ise ismi önce Mücadele Çıkmazı olarak anılan ve sonra Kağıttan Hayatlar olarak değiştirilen filmde rol alan başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy, bu dizisindeki üst düzey oyunculuğundan dolayı hala adından söz ettiriyor.

Çağatay Ulusoy, şimdilerde ise Çağan Irmak’ın yönetmenliğini yaptığı Yeşilçam isimli dizinin başrolünde oynuyor. BluTV için çekilen filmden kareler de kısa bir süre önce paylaşılmıştı. Yetenekli aktör Çağatay Ulusoy, Kağıttan Hayatlar filminin 14 Mart’ta Netflix’te gösterime girmesi ile ve hemen ardından Yeşilçam dizisindeki başarısı ile bir anda gündemin en çok konuşulan isimlerinden olmayı başardı.

Çağatay Ulusoy’un hayranları yakışıklı oyuncuda bir değişiklik olduğunu fark etti. Çağatay Ulusoy’un burun estetiği yaptırdığı ile ilgili haberler öne sürüldü. İddialara cevap vermeyen Ulusoy, sağlık sebebi ile mi yoksa estetik kaygıdan mı estetik yaptı bilinmiyor.

 

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,693TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri