Ana SayfaMagazinÇağatay Ulusoy isyan etti! Çağatay Ulusoy çıkan haberlere ateş püskürttü!

Çağatay Ulusoy isyan etti! Çağatay Ulusoy çıkan haberlere ateş püskürttü!

Çağatay Ulusoy isyan etti! Çağatay Ulusoy çıkan haberlere ateş püskürttü! Duygu Sarışın ile mutlu bir beraberliği olan Çağatay Ulusoy, 'Serenay Sarıkaya ile barıştı' haberlerine isyan etti.

Çağatay Ulusoy isyan etti! Çağatay Ulusoy çıkan haberlere ateş püskürttü! Duygu Sarışın ile mutlu bir beraberliği olan Çağatay Ulusoy, ‘Serenay Sarıkaya ile barıştı’ haberlerine isyan etti.

Çağatay Ulusoy isyan etti

Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu’nun düğününe katılan Çağatay Ulusoy, çıkışta muhabirlerin sorularını cevapladı. Serenay Sarıkaya’nın da katıldığı düğünde ‘karşılaştınız mı?’ sorusuna teşekkür edip aracına binmişti.

Düğün sonrası Seranay Sarıkay ile barıştıkları haberleri çıkan Çağatay Ulusoy, sosyal medya hesabından çıkan haberlere isyan etti.

Çağatay Ulusoy çıkan haberlere ateş püskürttü

Düğün töreni sonrası Çağatay Ulusoy ve güzel oyuncunun yeniden beraberlik yaşadığının konuşulması sonrası iki taraf sessiz kalmıştı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Ulusoy, “Neredeyse 5 yıldır gayet güzel giden bir ilişkim varken, her sene bugünkü gibi yapılan yalan haberleri ısıtıp ısıtıp veriyorsunuz.

Bir de kendinizden eminmiş gibi bir tarz sergileyip algı yönetimi çabanız yok mu?… Çok üzücü…Gayeniz nedir? Anlamıyorum, bir salın bizi be kardeşim…” sözleriyle hakkında çıkan haberlere cevap verdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri