Ana SayfaMagazinÇağla Şıkel ile Kaan Yıldırım sevgili mi?

Çağla Şıkel ile Kaan Yıldırım sevgili mi?

Çağla Şıkel ile Kaan Yıldırım sevgili mi oldu? Sosyal medyada dile getirilen iddiaya göre Hadise'nin eski sevgilisi Kaan Yıldırım ile eski manken Çağlı Şıkel sevgili olabilir.

Çağla Şıkel ile Kaan Yıldırım sevgili mi oldu? Sosyal medyada dile getirilen iddiaya göre Hadise’nin eski sevgilisi Kaan Yıldırım ile eski manken Çağlı Şıkel sevgili olabilir.

Hadise’nin eski aşkı Kaan Yıldırım’ın Çağla Şıkel ile dün akşam Çeşme’deki Before’de samimi bir şekilde eğlendiği iddia edildi. Çiftin, daha önce de Korto Bar’da bir araya gelmesi aşk söylentilerine sebep oldu. Çağla’nın ise yakınlarına “Kaan arkadaşım” dediği öğrenildi.

Haberi duyuran Gossippasta adlı Instagram hesabı oldu.

Çağrı Şıkel Kaan Yıldırım sevgili mi?

Gossipasta ismiyle bilinen magazin hesabından ilişkiye dair şu açıklama paylaşıldı:

Efendim ben şimdi böyle bi konuda kimsenin günahını almam. Çok yazan eden olunca da paylaşayım dedim görüyorsunuz. Dün Before’da arkadaş gruplarıyla birlikte görülmüşler ama samimiydiler diye söyleniyor. He arkadaş da olabilirler bilemem tabi. Ama iki gün önce de yine Korto’da birliktelerdi diye haber geldi. Ki isim vermeden paylaştığım storye hep bu ikilinin ismi geldi, storyde o yüzden paylaştım. Bekleyelim görelim.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri