Ana SayfaMagazinÇağla Şikel itiraf etti! Çağla Şikel neyi itiraf etti?

Çağla Şikel itiraf etti! Çağla Şikel neyi itiraf etti?

Çağla Şikel itiraf etti! Çağla Şikel neyi itiraf etti? Güzellik kraliçesi seçilen Çağla Şikel'den yıllar sonra şok eden bir itiraf geldi. 1997 yılında güzellik kraliçesi seçilen manken Çağla Şikel, kendini güzel bulmadığını söyledi.

Çağla Şikel itiraf etti! Çağla Şikel neyi itiraf etti? Güzellik kraliçesi seçilen Çağla Şikel’den yıllar sonra şok eden bir itiraf geldi. 1997 yılında güzellik kraliçesi seçilen manken Çağla Şikel, kendini güzel bulmadığını söyledi.

Çağla Şikel itiraf etti

Ekranların sevilen mankeni Çağla Şikel, İstanbul Devlet Konservatuvarı’nda bale eğitimine devam ederken katıldığı Miss Turkey güzellik yarışmasıyla hayatı değişti. 1997 yılında Miss Turkey güzellik kraliçesi seçilen Çağla Şikel podyumlarda fırtınalar estirdi.

Dünya’ya açılan güzel manken Fransa, ABD, Almanya, Çin, Rusya, Yunanistan, İsviçre ve Mısır gibi ülkelerden önemli defilelere çıktı. Mankenliğin yanı sıra oyunculukta yapan Çağla Şikel, Cennet Mahallesi dizisinde usta isimlerle bir araya geldi.

Çağla Şikel neyi itiraf etti

Günaydın gazetesinden Merve Yurtyapan’a konuşan güzel manken gençlik dönemiyle ilgili önemli itiraflarda bulundu.  Güzellik yarışmasına katıldığı dönem kendini güzel bulmadığını söyleyen Şikel, “Benim de kendimi beğenmediğim uzun bir zaman oldu. Hatta kendimi beğenmeye beğenmeye güzellik yarışmasına girdim.

Güzellik dışında birtakım meziyetlerime güveniyordum. Güzellik yarışmasında neyin kriter olduğunu bile bilmiyordum. O yıllarda etrafımda çok güzel kızlar vardı ve ben güzel olduğumu düşünmüyordum.” dedi.

Kendisini sevme serüvenini anlatan Şikel, ” Kendini sevmeye kendini tanıyarak başlamalısın. Bence bu çok uzun bir yolculuk. Ben ne yansıtıyorsam etrafımda onu alıyorum. Bazen tek başıma bir işe gidiyorum çok sıkılacağımı düşünüyorum ama tam tersi o kadar eğleniyorum ki, ‘ben ne kadar şanslıyım’ diyorum. Halbuki bu benim yansıttığım enerjiyle ilgili.” sözleriyle genç kızlara tavsiyelerde bulundu.

 

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri