Ana SayfaMagazinÇağla Şikel Kaan Yıldırım aşkında yeni gelişme! Çağla Şikel ne açıklama yaptı?

Çağla Şikel Kaan Yıldırım aşkında yeni gelişme! Çağla Şikel ne açıklama yaptı?

Çağla Şikel Kaan Yıldırım aşkında yeni gelişme! Çağla Şikel ne açıklama yaptı? Kaan Yıldırım ile aşk yaşadığı iddia edilen Çağla Şikel sessizliğini bozdu. Bodrum'da Kaan Yıldırım ile görüntülenen Çağla Şikel İddialara noktayı koydu.

Çağla Şikel Kaan Yıldırım aşkında yeni gelişme! Çağla Şikel ne açıklama yaptı? Kaan Yıldırım ile aşk yaşadığı iddia edilen Çağla Şikel sessizliğini bozdu. Bodrum’da Kaan Yıldırım ile görüntülenen Çağla Şikel İddialara noktayı koydu.

Çağla Şikel Kaan Yıldırım aşkında yeni gelişme

Magazin kulislerine gelen bir haber gündeme bomba gibi düştü. Kısa süre önce Hadise ile ayrılan Kaan Yıldırım’ın Hadise ile barışması beklenirken yeni bir aşka yelken açması şaşkınlığa sebep oldu.

İlişkilerinin nikahla devam edeceği beklenirken ayrılan ikiliden Kaan Yıldırım’ın manken Çağla Şikel ile Bodrum’da yakınlaştığı konuşulmaya başladı. Bir eğlence mekanında birlikte görülen ikilinin aşklarını gizlemeyi düşünmedikleri ortaya çıktı.

Çağla Şikel ne açıklama yaptı

Magazin D tarafından görüntülenen Çağla Şikel ve Kaan Yıldırım Bodrum’da güneşin tadını çıkarırken görüntülendi.Hakkında çıkan haberleri sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla yalanlayan Kaan Yıldırım’ın bu haberlere sessiz kalması dikkat çekti.

Haberlerin ardı arkası kesilmeyince Çağla Şikel, sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı. Şikel, “”Hayatımda biri olursa size söylerim” sözleriyle iddiaları yalanladı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri