Ana SayfaTürkiyeÇağlar Cilara, “Boş yapma” diyen izleyiciye seslendi: İstesem A Haber’e çıkıp her...

Çağlar Cilara, “Boş yapma” diyen izleyiciye seslendi: İstesem A Haber’e çıkıp her gün size binbir türlü yalan da anlatabilirdim

Çağlar Cilara’nın izleyiciye cevabı büyük ses getirdi.

Stolk ekranında sabah haberi sunan Çağlar Cilara, bir izleyicinin tepkisine anlamlı yanıt verdi.

Salih Turan isimli izleyici, Çağlar Cilara’ya “Boş yapma, ne işin var burada” dedi. Yorumu canlı yayında okuyan Cilara, şu cevabı verdi:

Salih bey, yaşadığımız ülkede dün 3-4 bin liraya aldığımız laptopu bugün niye 7 bin liraya alıyoruz? Cebinizdeki para niye her gün eriyor? İşte bunları anlatıyoruz. Hukuk devleti olmazsak, asgari demokratik değerleri yaşatamazsak sen de bunun altında kalıyorsun, ben de bunun altında kalıyorum. Ben ne yapıyorum? Daha iyi bir ülkede yaşamak için gazetecilik yapmaya çalışıyorum. Biz bu gazetecilikte ısrar etmezsek senin cebindeki para her gün daha çok eriyecek. Senin için uğraşıyoruz, sen bize “Boş yapıyorsun” diyorsun.

Ben kolayını da bulurdum. Mesela şunu da yapabillirdim. A Haber’e çıkıp her gün size binbir türlü yalanı anlatabilirdim. Yapsam yaparım. Kendi cebimi doldururum. Banane vatandaş açlıktan ölüyorsa ölsün derdim. Bunu yapmıyorum. Böyle bir dönemde insanlara birşeyler anlatmaya çalışıyorum. Size göre boş yapmak oluyor. Ne yapayım? Murat Övüç gibi video mu çekeyim? Tiktok’a mı üye olayım?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri