Ana SayfaTürkiyeÇağlar Cilara'dan bomba kulis! Erdoğan Serhat Albayrak ve Pelikan'dan desteğini çekti

Çağlar Cilara’dan bomba kulis! Erdoğan Serhat Albayrak ve Pelikan’dan desteğini çekti

Çağlar Cilara TV5 kanalındaki programda Pelikan'a dair çok çarpıcı bilgiler paylaştı. Cilara, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Serhat Albayrak'tan ve onun kontrol ettiği yapıdan elini çektiğini söyledi.

Çağlar Cilara TV5 kanalındaki programda Pelikan’a dair çok çarpıcı bilgiler paylaştı. Cilara, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Serhat Albayrak’tan ve onun kontrol ettiği yapıdan elini çektiğini söyledi. İşte Çağlar Cilara’nın çok konuşulan o açıklamaları.

Çağlar Cilara: Albayrak ekosistemi dağılmaya başladı

Berat Albayrak’ın istifasıyla birlikte Berat Albayrak ve Serhat Albayrak ekosisteminin dağılmaya başladığını hissetmeye başladık. SETA’cıların devlet politikalarını belirlemede etkisizleştirildiğini görmeye başladık. SETA’nın iktidara yönelik eleştirilerine rastladık. Örneğin Sabah gazetesinde AK Parti’nin ekonomi politikalarını eleştiren bir sürü yazı yayınlandı, bunu çıkarırım size. Son birkaç ay içinde çıktı bunlar.

Özetle bu ekip medya alanından tasfiye olmaya başlayınca biraz da paniklemeye başladılar. Güç merkezi farklı yerlere kayıyor. Güç merkezi İletişim Başkanı Fahrettin Altun’a doğru kaymaya başladı. Arada bir kriz oluştu gibi görünüyor.

Fahrettin Altun’un medya sempozyumuna Sabah gazetesi tek satır bile yer vermedi. Bir sürü hikaye var orada Sabah gazetesinin anlatabileceği. Ama görmezden geldiler. 

Erdoğan Serhat Albayrak ve ekibinden desteğini çekti

Benim aldığım bilgi şu yönde. Cumhurbaşkanı Erdoğan da bu ekip üzerindeki desteğini geri çekti.

Özellikle isminin burada kullanılması yasak olan bir yapıdan bahsediliyor ya (Pelikan) içinde Sabah yazarlarının da bulunduğu yapıdan. O yapı üzerinden de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın desteğini geri çektiğine dair bir bilgi var bende.

Bunu bana AK Parti’ye yakın isiler söyledi. Serhat Albayrak ve Berat Albayrak’a yakın o yapıdan Cumhurbaşkanı Erdoğan desteğini çekti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri