Ana SayfaTürkiyeTRT olayında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kim trolledi? Çağlar Cilara'dan bomba analiz

TRT olayında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı kim trolledi? Çağlar Cilara’dan bomba analiz

Bugün açıklanan TRT atamalarında Hilal Kaplan'ın adının da yer almasını yorumlayan Çağlar Cilara, Erdoğan'ın trollendiğini söyledi.

Bugün açıklanan TRT atamalarında Hilal Kaplan’ın adının da yer almasını yorumlayan Çağlar Cilara, Erdoğan’ın trollendiğini söyledi. Cilara, “Muhalfet AK Parti’ye zarar vermek istese ancak böyle bir proje tasarlayabilirdi” dedi.

Çağlar Cilara’dan Hilal Kaplan tepkisi

Hilal Kaplan’ın TRT yönetimine seçilmesini eleştiren Çağlar Cilara, “Sabah haberi okuyunca ilk şunu düşündüm. Muhalefetten biri çıksa AK Parti’ye nasıl zarar veririz diye bir proje tasarlasa bence şöyle bir şey yapardı. Ersoy Dede’ye TRT 1 ana haberi sunduralım. Hilal Kaplan’ı da TRT’nin yönetimine sokalım. Ancak iktidara böyle zarar veririz diye bir proje tasarlardı kafasında herhalde. Ben bunu Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı da trollemek olarak görüyorum. Bence Cumhurbaşkanı da artık kim ikna ettiyse böyle bir listeye, trollendi.” dedi.

Ersoy Dede çıksın TRT’nin ana haberini sunsun

Çağlar Cilara Ersoy Dede’nin TRT ana haberini sunması hakkında da “Sayın Kılıçdaroğlu’nun danışmanı olsam, ‘efendim öyle bir şey yapmalıyız ki, AK Parti’ye zarar verecek öyle bir hamle yapmalıyız ki mesela Ersoy Dede çıksın TRT’nin ana haberini sunsun hilal Kaplan da TRT’nin yönetiminde olsun’ derdim. Gerçekten böyle bir tablo var.” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,691TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri