Ana SayfaTürkiyeAbdulkadir Çelebi: Dilekçeleri Yargıtay'a gönderip üyelikleri düşüren Numan Kurtulmuş mu bunları söylüyor?

Abdulkadir Çelebi: Dilekçeleri Yargıtay’a gönderip üyelikleri düşüren Numan Kurtulmuş mu bunları söylüyor?

AK Parti Başkanvekili Numan Kurtulmuş’un Ahmet Davutoğlu hakkındaki eleştirileri gündemdeki sıcaklığını korurken gazeteci Çağlar Cilara ve Saadet Partili Abdulkadir Çelebi’den de karşı eleştiriler geldi.

Saadet Partili Abdulkadir Çelebi, Numan Kurtulmuş’un Davutoğlu hakkındaki sözlerini “Saadet Partisi’nden istifa etmeden evvel ve sonrasında partinin il ve ilçe teşkilatlarından istifa dilekçeleri toplayan ve bunları Yargıtay’a gönderip üyeliklerini düşürten Numan Kurtulmuş mu söylemektedir bunları?” diyerek eleştirdi.

Çağlar Cilara da eleştirdi

Onuncu Köy adlı YouTube kanalında konuklar ağılayan Çağlar Cilara, Ahmet Davutoğlu’nu “Partinin içindeyken yeni parti kurmaya çalışıyordu” benzeri sözlerle eleştiren Numan Kurtulmuş’a geçmişini hatırlattı.

Numan Kurtulmuş hakkında bir tweet atan Çağlar Cilara, şunları söyledi:

Bir tarafta partide kalıp diğer taraftan yeni parti çalışmasını doğru bulmadığını söyleyen Numan Kurtulmuş, Has Parti Genel Başkanıyken Ak Parti ile anlaşıp arkadaşlarını ortada bırakmamış mıydı? Partisinin son MYK’sında Ak Parti’ye geçeceği iddialarını ise yalanlamıştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz