Ana SayfaTürkiyeBüyük planlar, küçük beyinler! Çakma Elon Musk dehşet saçtı

Büyük planlar, küçük beyinler! Çakma Elon Musk dehşet saçtı

Koronavirüsün ilk zamanlarında 'Türklere işlemez' diyerek kaç karatta bir bilim insanı olduğunu gösteren Oytun Erbaş, şimdi de kendisinin yerli Elon Musk olduğunu söyledi. 

Koronavirüsün ilk zamanlarında ‘Türklere işlemez’ diyerek kaç karatta bir bilim insanı olduğunu gösteren Oytun Erbaş, şimdi de kendisinin yerli Elon Musk olduğunu söyledi.

Koronavirüsün Çin’de ortaya çıktığı zamanlarda “Koronavirüs Türkleri etkilemez” açıklamasıyla gündem olan Doç. Dr. Oytun Erbaş, katıldığı bir Youtube programında söylediği sözler ile ilgiyi yine üzerine çekmeyi başardı. Pek çok araştırma yaparak literatüre çok şey kattığını öne süren Erbaş, “Eğer ben doğru işler yaparsam Türkiye’nin Elon Musk’ıyım” dedi.

Çin’de başlayıp tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisinin başlarında “Koronavirüs türkleri etkilemez” diyerek dikkatleri üzerine çeken Doç. Dr. Oytun Erbaş, Youtube’da Hakan Bilgin’in programına katılarak yine dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 

Erbaş, “Birçok araştırma yaptım, literatüre çok şey kattım. Ve ölürken ben 80 yaşındaki bir Türk bilim adamının yapacağını 40 yaşında bitirdim. Neden  ben BioNTech gibi olmayayım? Benim önümde kırk yıl daha var. Eğer ben doğru işler yaparsam Türkiye’nin Elon Musk’ıyım. Bak bunda mütevazı değilim. Çünkü şu an bir Oytun yetişmeye kalksa kırk sene sürer” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri