Ana SayfaMagazinCam Tavanlar 4. bölüm fragmanı izle. Cam Tavanlar son bölüm izle!

Cam Tavanlar 4. bölüm fragmanı izle. Cam Tavanlar son bölüm izle!

Cam Tavanlar 4. bölüm fragmanı izle. Cam Tavanlar son bölüm izle! Show TV'nin yeni yaz dizisi Cam Tavanların 3. bölümü ekranlara gelirken, dizinin 4. bölümü merak konusu oldu. İşte Cam Tavanlar 4. bölüm fragmanı haberimizde!

Cam Tavanlar 4. bölüm fragmanı izle. Cam Tavanlar son bölüm izle! Show TV’nin yeni yaz dizisi Cam Tavanların 3. bölümü ekranlara gelirken, dizinin 4. bölümü merak konusu oldu. İşte Cam Tavanlar 4. bölüm fragmanı haberimizde!

Cam Tavanlar 4. bölüm fragmanı izle

Cam Tavanlar dizisi OJO Pictures imzalı Show TV’nin drama türündeki yeni yaz dizisidir. Cam Tavanlar dizisinin yönetmeliğini Fehmi Öztürk yaparken, senaryosunu Meriç Acemi kaleme almıştır. Dizinin başrollerinde iki başarılı oyuncu Kubilay Aka ve Bensu Soral yer almaktadır.

Cam Tavanlar konusu

Cam Tavanlar’da iş hayatında kendi çabasıyla yükselen genç bir kadın olan Leyla ile prestijli bir aileden gelerek her istediğini kolaylıkla elde eden, zengin olduğu için birçok kapının kolaylıkla açıldığı rakibi Cem’in tatlı sert yarışı; intikam, aşk, rekabet gibi temalar eşliğinde anlatılıyor.

Dizinin yönetmeni Fehmi Öztürk, görüntü yönetmeni İlkay Işık, yapımcısı Ömer Özgüner’dir. Senaryoyu Meriç Acemi kaleme almaktadır. Dizinin uygulayıcı yapımcısı Armağan Pertez ve yapım sorumlusu Taner Çetin, yapım koordinatörü Ümit Arslan’dır. Dizinin yardımcı yönetmeni Asya Dikişçi Öztürk, sanat yönetmeni Aysun Özdemir ve editörü Bilal Ceran’dır.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri