Ana SayfaMagazinCamdaki Kız Hayri Berk Hakman mı? Berk Hakman Hayri oldu!

Camdaki Kız Hayri Berk Hakman mı? Berk Hakman Hayri oldu!

Camdaki Kız Hayri Berk Hakman mı? Berk Hakman Hayri oldu! Camdaki kız dizisine yeni katılan karakter Hayri'nin kim olduğu merak ediliyordu. Hayri belli oldu. Başarılı oyuncu Berk Hakman, Camdaki kız Hayri ile diziye katılıyor. Detaylar haberimizde!

Camdaki Kız Hayri Berk Hakman mı? Berk Hakman Hayri oldu! Camdaki kız dizisine yeni katılan karakter Hayri’nin kim olduğu merak ediliyordu. Hayri belli oldu. Başarılı oyuncu Berk Hakman, Camdaki kız Hayri ile diziye katılıyor. Detaylar haberimizde!

Camdaki Kız Hayri Berk Hakman mı

Camdaki Kız, perşembe akşamlarının rekortmen dizisi olmaya devam ediyor. Gülseren Budaıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan Camdaki Kız dizisine yeni esrarengiz bir karakter karıldı. Dizinin sezon finalinde Hayri sürprizi geldi.

Burcu Biricik, Şerif Erol, Hande Ataizi, Nur Sürer, Devrim Yakut, Selma Ergeç, Enis Arıkan gibi isimlerin yer aldığı ve ilgi ile izlenen Camdaki Kız dizisi bu akşam sezon finaline giriyor. Dizinin sezon finalinde büyük sürprizler yaşanacak.

Camdaki Kız dizisinde Şoför Hayri karakterini kimin olacağı sosyal medyada en çok konuşulanlar oldu. İlan365’in haberine göre; Camdaki Kız romanında da adı geçen Hayri evli ve 3 çocuk babası. Ancak kendisi tam bir taşralı, kaba, aşağılık kompleksi olan biri. Bu yüzden de statü olarak kendinden yukarıda olan kadınlarla birlikte olarak egosunu tatmin etmeye çalışan biri. Yani Nalan’ı da kendisine aşık edecek ve daha sonra kurtulmak isteyecek.

Nalan ise kendini Hayri’nin rüzgarına kaptıracak ondan vazgeçemeyecek. Şimdi en çok merak edilen konu Hayri’nin kim olduğu yönünde olmuştu. Ortaya Erkan Kolça Köstendil ve Uraz Kaygılaroğlu isimleri atılmıştı. Ancak Hayri ortaya çıktı.

Hayri karakterini yakışıklı oyuncu Berk Hakman canlandıracak. Uzun süredir ekranlarda olmayan başarılı oyuncu Berk Hakman Hayri olarak karşımıza çıkacak.  Berk Hakman daha önceleri de Es Es dizisinde canlandırdığı Tercan karakteri ile akıllara kazınmıştı.

Berk Hakman Kimdir?

14 Ağustos 1981 Ankara doğumludur. Kökleri Saraybosna’ya dayanan bir ailenin ikinci çocuğudur. Babası, Erkin Koray’ın Yeraltı Dörtlüsü grubu elemanlarından Ataman Hakman’dır. Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümüne gitmiş ancak yarıda bırakmış ve tiyatroya kaymıştır. Oyunculuk yapmaya karar vererek İstanbul’a yerleşmiş ve Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’na girerek mezun olmuştur.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri