Ana SayfaMagazinCamdaki Kız Sedat gerçek mesleği ne? Feyyaz Şerifoğlu'nun gerçek mesleğini duyanlar şoke...

Camdaki Kız Sedat gerçek mesleği ne? Feyyaz Şerifoğlu’nun gerçek mesleğini duyanlar şoke oldu

Camdaki Kız Sedat gerçek mesleği ne? Feyyaz Şerifoğlu'nun gerçek mesleğini duyanlar şoke oldu! Kanal D ekranlarına yayınlandığı günden itibaren reyting rekorları giren dizi Camdaki Kız'ın Sedat'ı, Feyyaz Şerifoğlu'nun gerçek mesleği herkesi şaşırttı. İşte cevabı!

Camdaki Kız Sedat gerçek mesleği ne? Feyyaz Şerifoğlu’nun gerçek mesleğini duyanlar şoke oldu! Kanal D ekranlarına yayınlandığı günden itibaren reyting rekorları giren dizi Camdaki Kız’ın Sedat’ı, Feyyaz Şerifoğlu’nun gerçek mesleği herkesi şaşırttı. İşte cevabı!

Camdaki Kız Sedat gerçek mesleği ne

Feyyaz Şerifoğlu, Kanal D ekranlarının iddialı yapımlarından olan Camdaki Kız dizisinde Burcu Biricik ve Hande Ataizi ile başrolü paylaşıyor. Ünlü oyuncunun gerçek mesleği ortaya çıktığı anda herkes çok şaşırdı.

Daha önce O Ses Türkiye programına yarışmacı olarak katılan başarılı oyuncu Feyyaz Şerifoğlu hakkında yeni bir bilgi daha öğrenildi. Cihangir’de kurulan set arasında görüntülenen Şerifoğlu, dinlenmek için yakınlardaki bir ofiste soluğu aldı. Öğle arası molasının bitmesiyle Cihangir sokaklarında takım elbisesiyle objektiflere yansıyan oyuncu, “Çekimler gayet iyi gidiyor, birazdan başlayacağız, beni çağırıyorlar” dedikten sonra hızlı adımlarla setin yolunu tuttu.

Tekstil Mühendisliği okumuş

Camdaki Kız dizisinde önce Kırmızı Oda dizisinde de karşımıza çıkan Feyyaz Şerifoğlu hakkında şaşırtan gerçek ortaya çıktı. Feyyaz Şerifoğlu, üniversite eğitimi için Tekirdağ’a gelerek Tekstil Mühendisliği okumuş.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,700TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri