Ana SayfaMagazinCan Yaman aldatılıyor mu? Diletta Leotta milyarder Ryan Friedkin ile yakalandı

Can Yaman aldatılıyor mu? Diletta Leotta milyarder Ryan Friedkin ile yakalandı

Can Yaman aldatılıyor mu? Diletta Leotta milyarder Ryan Friedkin ile yakalandı! Can yaman'ın sevgilisi spiker Diletta Leotta, İtalyan milyarder Ryan Friedkin ile öpüşürken objektiflere yakalandı. İkilinin aşkı reklam olarak değerlendirilse de detaylar haberimizde!

Can Yaman aldatılıyor mu? Diletta Leotta milyarder Ryan Friedkin ile yakalandı! Can yaman’ın sevgilisi spiker Diletta Leotta, İtalyan milyarder Ryan Friedkin ile öpüşürken objektiflere yakalandı. İkilinin aşkı reklam olarak değerlendirilse de detaylar haberimizde!

Can Yaman aldatılıyor mu

Can Yaman, bir reklam ve film çekimi için İtalya’ya gitti. İtalya’da dövüş, at binme gibi faliyetler için sıkı bir çalışmaya girmişti. Daha sonra yakışıklı oyuncunun adı spor spikeri Diletta Leotta ile anılmaya başlandı.

Ardından ikili aşk yaşadığını sosyal medya hesaplarından fotoğraflar paylaşarak merak eden herkese ve takipçilerine duyurdu. Ardından Can Yaman’ın, Leotta’ya tektaş yüzük aldığı iddiaları magazin gündemini sallarken bu aşka inanmayan kesim de vardı.

İkilinin aşkını pr olarak görenlerin yanı sıra, Can Yaman’ın işi yurt dışında işi bitince kızdan ayrılacağı da öne sürülenler arasındaydı. Daha sonra Can Yaman’ın sevgilisi, İtalyan milyarder Ryan Friedkin ile öpüşürken yakalandı.

Can Yaman ile İtalyan spiker Diletta Leotta’nın ilişkisi ‘gerçek mi reklam mı?’ diye tartışılıyordu. Spiker Diletta Leotta, İtalyan milyarder Ryan Friedkin ile öpüşürken görüntülendi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri