Ana SayfaMagazinCan Yaman-Demet Özdemir aşkı havuz videosuyla ispatlandı

Can Yaman-Demet Özdemir aşkı havuz videosuyla ispatlandı

Erkenci Kuş dizisinin başrol oyuncuları Can Yemen ve Demet Özdemir’in aşk yaşadığı sonunda ispatlandı. Instagram’da paylaşılan bir havuz videosu her şeyi ortaya çıkardı.

Demet Özdemir ile büyük aşk yaşayan Can Yaman’ı sonunda amcasının çektiği video ele verdi. Uzun süredir bu aşk ilişkisini reddeden gazeteci Bilal Özcan’ın bu ilişkiyi ortaya çıkarmış olması da kaderin cilvesi olarak kayıtlara geçti!

View this post on Instagram

? BAYRAM BOMBASI ? DEMET ÖZDEMİR’LE CAN YAMAN AŞK YAŞIYOR, İŞTE İSPATI ? BÜYÜK AŞKI, CAN YAMAN’IN AMCASI ELE VERDİ! ?ÖZEL HABER ? ?Erkenci Kuş dizisinin baş rol oyuncuları Can Yaman ile Demet Özdemir’in aşk yaşadığı ortaya çıktı. ?Aylardır bu aşk ilişkisini kabul etmeyen ve aksini öne süren bir gazeteci olarak, bu aşkı ortaya çıkartmanın bana kısmet olması da ülkemizdeki magazin gazeteciliğinin durumu açısından bir hayli düşündürücü. Gelelim haberimize… ✔️ “ALLAH SİZE DE BÖYLE BİR EVLAT VERSİN…” ?Yaklaşık bir yıldır birlikte oynayan ikilinin arasında aşk olduğu iddia ediliyor ama iki genç hiçbir şekilde açık vermiyordu. ?Dün, bayramın ilk günü, Can Yaman ve Demet Özdemir’in aileleri mangal partisinde buluştu. ?Can Yaman amcası İbrahim Namlı’nın kız torunuyla havuza girdi ve yüzdü. ?Küçük kızın babası, bir dönem Kanıt dizisinde de oynayan Ejder Murat Namlı’nın story’sinde paylaşılan, postumuzdaki video her şeyin ispatı oldu. ?Can Yaman, torunuyla yüzerken amcası İbrahim Namlı “Allah size de böyle bir evlat verir…” diye temenni de bulunuyor ve ardından Demet Özdemir’in kahkahası yükseliyor. ?Can Yaman takı tasarımcısı sevgilisi Elif Tutarkaban’dan geçen Aralık ayında ayrılmıştı. ?Demet Özdemir ise oyuncu sevgilisi Seçkin Özdemir’le 3 aylık ilişkisini geçtiğimiz Eylül ayında bitirmişti. ?Can Yaman ile Demet Özdemir’in aşk ilişkisinin geçen yılın son günlerinde başladığı konuşuluyor. #demetözdemir #canyaman #demetozdemir #erkencikuş #erkencikus #magazin

A post shared by Kaliteli Magazin (@bilalozcannofficial) on

Allah size de böyle bir evlat versin

Aylardır bu aşk ilişkisini kabul etmeyen ve aksini öne süren bir gazeteci olarak, bu aşkı ortaya çıkartmanın bana kısmet olması da ülkemizdeki magazin gazeteciliğinin durumu açısından bir hayli düşündürücü.

İşte Bilal Özcan’ın haberinin detayı…

Yaklaşık bir yıldır birlikte oynayan ikilinin arasında aşk olduğu iddia ediliyor ama iki genç hiçbir şekilde açık vermiyordu.
Dün, bayramın ilk günü, Can Yaman ve Demet Özdemir’in aileleri mangal partisinde buluştu.
Can Yaman amcası İbrahim Namlı’nın kız torunuyla havuza girdi ve yüzdü.
Küçük kızın babası, bir dönem Kanıt dizisinde de oynayan Ejder Murat Namlı’nın story’sinde paylaşılan, postumuzdaki video her şeyin ispatı oldu.
Can Yaman, torunuyla yüzerken amcası İbrahim Namlı “Allah size de böyle bir evlat verir…” diye temenni de bulunuyor ve ardından Demet Özdemir’in kahkahası yükseliyor

Geçmişte neler olmuştu?

Can Yaman takı tasarımcısı sevgilisi Elif Tutarkaban’dan geçen Aralık ayında ayrılmıştı.
Demet Özdemir ise oyuncu sevgilisi Seçkin Özdemir’le 3 aylık ilişkisini geçtiğimiz Eylül ayında bitirmişti.
Can Yaman ile Demet Özdemir’in aşk ilişkisinin geçen yılın son günlerinde başladığı konuşuluyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz