Ana SayfaMagazinCan Yaman evleniyor mu? Can Yaman Diletta Leotta ile ne zaman evleniyor?

Can Yaman evleniyor mu? Can Yaman Diletta Leotta ile ne zaman evleniyor?

Can Yaman evleniyor mu? Can Yaman Diletta Leotta ile ne zaman evleniyor? Can Yaman sevgilisi Diletta Leotta ile yemek çıkışı görüntülendi. Can Yaman'ı annesi o önemli konuyu ağzından kaçırdı. Detaylar haberimizde...

Can Yaman evleniyor mu? Can Yaman Diletta Leotta ile ne zaman evleniyor? Can Yaman sevgilisi Diletta Leotta ile yemek çıkışı görüntülendi. Can Yaman’ı annesi o önemli konuyu ağzından kaçırdı. Detaylar haberimizde…

Can Yaman evleniyor mu

Can Yaman uzun süredir birlikte olduğu İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile İstanbul’a gelmiş ve ünlü oyuncu sevgilisini ailesiyle tanıştırmıştı.

Dün akşam  sevgilisi ve ailesiyle birlikte yemek yiyen Can Yaman, çıkışta muhabirlrinin sorularını yanıtsız bıraktı.

Uzun süredir İtalya’da yaşayan Can Yaman, sevgilisini ailesiyle tanıştırdı. İlişkilerinde önemli bir adım atan çiftin yakın tarihlerde evleneceği konuşuluyor.

Can Yaman Diletta Leotta ile ne zaman evleniyor

Muhabirlerin sorularını yanıtsız bırakan Can Yaman’ın aksine annesi tüm sorulara içtenlikle cevapladı. Güldem Yaman, Diletta Leotta için “Çok tatlı, çok şeker bir kız. Düğün inşallah seneye olur” dedi.

Güldem Yaman’ın bu sözleri yemekte önemli konuların konuşulduğuna dair ipucu verdi. Can Yaman Türkiye’ye geldiğinden beri ailesi ve sevgilisiyle Bodrum’da tatilin keyfini çıkarıyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri