Ana SayfaMagazinCan Yaman kiminle evleniyor?

Can Yaman kiminle evleniyor?

Can Yaman kiminle evleniyor? Can Yaman'ın evlendiği İtalyan spor spikeri Diletta Leotta kimdir? Can Yaman'ın evleneceği Diletta Leotta kimdir merak ediliyor.

Can Yaman kiminle evleniyor? Can Yaman’ın evlendiği İtalyan spor spikeri Diletta Leotta kimdir? Can Yaman’ın evleneceği Diletta Leotta kimdir merak ediliyor.

Sadece Haber’in aktardığı bilgilere göre Can Yaman birkaç aydır aşk yaşadığı İtalyanların ünlü spor spikeri Diletta Leotta ile evlenme kararı aldı. İtalya’da bir uçak kiralayan Can Yaman, uçağın kuyruğuna “Benimle evlenir misin” yazdırdı.

Can Yaman kiminle evleniyor?

31 yaşındaki Can Yaman tutkulu bir aşk yaşadığı sevgilisi Diletta Leotta ile evleniyor. Peki ama İtalyan spor spikeri Diletta Leotta kimdir? Asıl adı Giulia Diletta Leotta olan İtalyan spor spikeri 1992 doğumlu. İtalya’da kariyerine Serie A yayınlarıyla başlayan Leotta, bir alt lig için dünyaca ünlü Sky Sport kanalında Gianluca Di Marzio ve Luca Marchegiani ile birlikte yaptı. İşte Can Yaman kiminle evleniyor? İtalyan Diletta Leotta kimdir sorusunun yantıı.

Türk dizilerinin aranan oyuncusu Can Yaman, ünlü yönetmen Ferzan Özpetek’in İtalya’da çektiği reklam filminde oynadı. Bu da onun İtalya’da ününe ün kattı. İtalya’daki seyahatlari sırasında İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile tanıştı. Can Yaman’ın evleneceği Diletta Leotta İtalya’nın en tanınmış spor spikerlerinden biri.

Nasıl evlenme teklif etti?

Can yaman uçağın arkasına “Diletta benimle evlenir misin? Seni seviyorum, Can.” sözlerini İtalyanca yazdırdı. Ve bu evlilik teklifine Diletta Leotta ‘evet’ yanıtını verdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri