Ana SayfaTürkiyeCanan Kaftancıoğlu Hakan Bayrakçı'nın ağzına kürekle mi vurdu?

Canan Kaftancıoğlu Hakan Bayrakçı’nın ağzına kürekle mi vurdu?

Canan Kaftancıoğlu Hakan Bayrakçı'nın ağzına kürekle mi vurdu? Canan Kaftancıoğlu Hakan Bayrakçı kavgası neden çıktı?

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun sözleri hala tartışılmaya devam ediyor. Canan Kaftancıoğlu ünlü anketçi Hakan Bayrakçı’nın ağzına kürekle mi vurdu?

Cumartesi gecesi Canan Kaftancıoğlu’na seneler önceki “Ermeni soykırımı” tweetlerinden dolayı canlı yayında bağıran Hakan Bayrakçı açıklama yaptı. Bayrakçı, o çıkıştan sonra fenalaştığını söyledi…

Canan Kaftancıoğlu’ndan kürek açıklaması

Sonar Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı, canlı yayında CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında bağırarak konuştu ve “Neden hala görevde” dedi.

Kaftancıoğlu ise Bayrakçı’nın geçmişte kendisiyle çalışmak istediğini açıklayarak “Genel Merkez’den iş koparabilmek için ahlaksız bir süreç tarif edip bari buna yardımcı olun diyebilecek kadar ‘insan’ biri. Kürekle ağzının ortasına vurmuştum.” dedi.

Neler olmuştu?

CNN Türk’de yayınlanan programda sesini yükselterek konuşan Bayrakçı, “Kaftancıoğlu’nun icraatlarını beğenmiyorum, 15 kez söyledim. İma yollu da olsa, ’24 Nisan’da ne oldu? Neyi kastettiğimi biliyorsunuz değil mi? 1915 desem bir şey hatırlar mısınız?’ diyerek, sözde Ermeni soykırımını savunan paylaşımları yapma hakkı yoktur. Olmaz. Türkiye’nin ana muhalefet partisinin il başkanı bunu diyemez. Onu geçtik. PKK konusundaki imalar” demişti.

Hakan Bayrakçı’nın bu çıkışının ardından, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu Twitter hesabı üzerinden yanıt verdi. Kaftancıoğlu, Bayrakçı’nın kendisine övgüler düzerek profesyonel olarak çalışmak istediğini ancak başkasıyla çalıştığını belirttiğini söyledi.

Kaftancıoğlu tweetinde, “Tanımadığından olsa gerek, Genel Merkez’den iş koparabilmek için ahlaksız bir süreç tarif edip bari buna yardımcı olun diyebilecek kadar ‘insan’ biri” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri