Ana SayfaTürkiyeCanan Kaftancıoğlu’ndan büyük ayıp! Maraton’da dalga geçerek Erdoğan’ın yürüyüşünü taklit etti

Canan Kaftancıoğlu’ndan büyük ayıp! Maraton’da dalga geçerek Erdoğan’ın yürüyüşünü taklit etti

İstanbul Maratonu, CHP ile İYİ Parti’nin gövde gösterisine dönüştürülmek istendi. Kemal Kılıçdaroğlu, Meral Akşener, Ekrem Imamoğlu, Buğra Kavuncu, Canan Kaftancıoğlu, yan yana, süratli adımlarla, sohbet ede ede yürüdüler.

Kılıçdaroğlu’nun 1923, Meral Akşener’in 2023 katılım numaralarıyla yürümesinden daha enteresan bir detay daha vardı. O da Canan Kaftancıoğlu’nun yürüyüşü.

Normal tempoda giderken bir anda aksayan, ayaklarını sürüyerek yürümeye başlayan CHP Istanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu’nun hemen ardından kahkaha atarak güldüğü görülüyor.

İnsan düşünmeden edemiyor, acaba Kaftancıoğlu o anda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hani o çok tartışılan yürüyüşünü mü taklit etti.

Hatırlanacağı gibi Erdoğan’ın Beştepe’de neredeyse bir saat süren kabulün ardından yürüyüşü çok konuşulmuş, FETÖ’cü pek çok hesap “Erdoğan’ın sağlığı iyi değil bakın nasıl yürüyor” diyerek tezvirat yapmıştı.

Erdoğan’ı eleştirmek başka, Erdoğan’ın sağlığı üzerinden onu yıpratmaya çalışmak, bel altından vurmak bambaşka şeyler.

Ancak görülüyor ki Canan Kaftancıoğlu, Erdoğan’ı bambaşka bir şekilde eleştirmeyi tercih etmiş.

Siz de kısa videoda bakışlarınızı Canan Kaftancıoğlu’nun yürüyüşüne odaklarsanız, çok net şekilde bir taklide giriştiğini fark edebilirsiniz.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri