Ana SayfaTürkiyeCanan Kaftancıoğlu'ndan Kabaktepe'nin kahve davetine yanıt

Canan Kaftancıoğlu’ndan Kabaktepe’nin kahve davetine yanıt

Geçtiğimiz hafta yapılan kongrede AK Parti'nin İstanbul İl Başkanı olarak seçilen Osman Nuri Kabaktepe, CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile kahve içmek istediğini belirtmişti. Kabaktepe'nin davetine Kaftancıoğlu'ndan yanıt geldi

AK Parti’nin yeni İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile kahve içmek istediğini belirtmişti. Kabaktepe’nin bu davetine Kaftancıoğlu’ndan yanıt geldi.

Kabaktepe, dün akşam Club House isimli sosyal medya platformundan yaptığı konuşma esnasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin CHP’ye kaybedilmesine ilişkin de görüşlerini paylaştı. İstanbul’da bir seçim kaybettiklerini ancak İstanbul’u kaybetmediklerini söyleyen AK Parti İl Başkanı, “Kaybettiğimiz bir seçim var ancak İstanbul’u kaybetmedik. Bu CHP’nin ya da Ekrem İmamoğlu’nun kazandığı bir seçim değil. Bir takım eksikliklerimiz var ve onları toparlayıp gidereceğiz. İstanbul’un sosyolojisi de seçmeni de AK Parti’nin yanında. Bunu 2023 ve 2024 seçimlerinde gösterecek” şeklinde konuştu.

Hemşehrimi ağırlamak, güzel bir kahve içmek istiyorum

Her fırsatta gençlere verdiği değeri dile getiren ve çağa ayak uydurmanın önemine değinen Kabaktepe, tüm iletişim ortamlarında olacaklarını belirtti. Bu konuda herhangi bir ayrım yapmayacaklarını da ifade eden başkan, eğer bir gün çivi yazısı kullanılmaya başlanırsa onu da ilk kullanan isim olacağını söyledi.

Kabaktepe’ye, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun katıldığı bir yayında kendisini ziyaret edeceği söylemi hatırlatıldı. Bundan memnuniyet duyacağını ifade eden Kabaklıtepe, “İki hemşehri olarak her zaman görüşebiliriz. Buyursun gelsin memnun olurum. Konuşmamız İstanbul’a güç katar. Hemşehrimi ağırlamak, güzel bir kahve içmek istiyorum” dedi.

Kaftancıoğlu: Kıymetli bir davet

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’nin daveti için; “3 yıldır arzu ettiğim bir şeydi siyasi parti il başkanlarının yan yana gelebilmesi. Kıymetli bir davet önümüzdeki günlerde iletişime geçerek hemşerimin kahve davetine icabet edecek ve görevinden ötürü kendisini kutlayacağım” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri