Ana SayfaTürkiye"Canım feda olsun" demişti! İşte hastaneye kaldırılan Muhittin Böcek'in son durumu

“Canım feda olsun” demişti! İşte hastaneye kaldırılan Muhittin Böcek’in son durumu

Aylarca hastanede koronavirüs tedavisi gören Muhittin Böcek yeniden hastaneye kaldırıldı. İşte belediye başkanı Muhittin Böcek'in son sağlık durumu.

Aylarca hastanede koronavirüs tedavisi gören Muhittin Böcek yeniden hastaneye kaldırıldı. İşte belediye başkanı Muhittin Böcek’in son sağlık durumu

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek fenalaşınca hastaneye kaldırıldı.Geçen yıl Ağustos ayında Kovid-19 tedavisi gören ve Aralık ayına kadar hastalıkla boğuşan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek hastaneye kaldırıldı.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek fenalaşınca hastaneye kaldırıldı. Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne getirilen Muhittin Böcek özel odaya alınarak tedavi altına alındı.

Muhittin Böcek’in artan öksürük şikayeti nedeniyle kontrol amaçlı hastaneye başvurduğu ve bir süre dinleneceği öğrenildi.

KRT TV ekranlarında duayen gazeteci Uğur Dündar geçtiğimiz hafta Salı günü, Muhittin Böcek’in doktorların uyarılarına rağmen yangın bölgesinden ayrılmadığını açıklamıştı.

Muhittin Böcek de yine KRT TV canlı yayınında, “İnsanlar orada ağladığı sürece, yangın devam ettiği sürece canım varsa onlara feda olsun, yangın bitinceye kadar onlarlayım” demişti.

Aylarca yoğun bakımda kaldı

Muhittin Böcek, sosyal medya hesabından 17 Ağustos 2020’de yaptığı paylaşımla Kovid-19 test sonucunun pozitif çıktığını duyurmuş, herkese maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uyması için uyarıda bulunmuştu.

Böcek, takibinin yapıldığı hastanede sağlık durumu kötüleşince 7 Eylül’de yoğun bakım ünitesine alınmış, 24 Eylül’de Akdeniz Üniversitesi Hastanesine sevk edilmişti.

Akciğerlerindeki rahatsızlık nedeniyle solunum kaslarında sorun oluşan Böcek’e, daha iyi nefes alabilmesi için trakeostomi (nefes borusuna delik açılması) uygulanmıştı.

Böcek, sağlık durumunun iyiye gitmesi üzerine 9 Kasım’da yoğun bakım ünitesinden normal servise alınmış ve 3 Aralık’ta da taburcu edilmişti. Muhittin Böcek, 8 Aralık 2020’de ise görevine başlamıştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri