Ana SayfaMagazinCansel Elçin eşi ile mini dizi mi çekti? Oyuncu çiftten bilim kurgu...

Cansel Elçin eşi ile mini dizi mi çekti? Oyuncu çiftten bilim kurgu dizisi

Cansel Elçin eşi ile mini dizi mi çekti? Oyuncu çiftten bilim kurgu dizisi! Oyuncu çift YouTube için mini dizi çekti. "Dünyayı Kurtaran Kadın" adındaki beşer dakikalık bölümlerden oluşan mini dizi cumartesi günü yayınlanacak. Detaylar haberimizde!

Cansel Elçin eşi ile mini dizi mi çekti? Oyuncu çiftten bilim kurgu dizisi! Oyuncu çift YouTube için mini dizi çekti. “Dünyayı Kurtaran Kadın” adındaki beşer dakikalık bölümlerden oluşan mini dizi cumartesi günü yayınlanacak. Detaylar haberimizde!

Cansel Elçin eşi ile mini dizi mi çekti

Sevilen oyuncu çift Zeynep Tuğçe Bayat ve Cansel Elçin, tam kapanma sürecinde YouTube için mini dizi üretti.

Oyuncu çiftten YouTube için mini dizi “Dünyayı Kurtaran Kadın” adındaki beşer dakikalık bölümlerden oluşan mini dizide Zeynep Tuğçe Bayat, dünyada kalan son kadını canlandırıyor. Cansel Elçin’in kamera arkasında olduğu hikaye aslında bir bilim kurgu. İçinde komedinin de olduğu dizi, bugünü küçük göndermelerle tatlı tatlı eleştiriyor.

Cumartesi ilk beş bölümü yayınlanacak olan yapım için bir hayli emek harcayan sempatik çift; eğlenceli, farklı, kaliteli ve düşündürücü bir mini diziyle hayranlarıyla bulaşacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri